SOUTĚŽ: Vyhrajte 111 cen s temným COOL thrillerem Ghoul!

Rozdáváme hrnky, trika a spoustu dalších věcí!
Nebojte se, tyhle ceny vás neukousnou!

Film Petra Jákla o kanibalovi Čikatilovi do českých kin vstoupil již 26. února a před pár dny si svou slavnostní premiéru odbyl i v Los Angeles. Jelikož u nás Ghoul patří mezi nejnavštěvovanější filmy tohoto žánru, určitě ho mnozí z vás viděli a soutěžní otázka pro vás tedy bude více než lehká. Těm, který film ještě neviděli, radíme, aby si zašli do kina a přečetli tento článek.

V českých kinech Ghoul boduje, ale šanci na úspěch má i za velkou louží. Film se režiséru Petru Jáklovi totiž podařilo dostat do americké distribuce. Za úspěchem filmu stojí i jedinečná hudba, jejíž skládání u thrillerů vůbec není jednoduché. O tu ke snímku Ghoul se postaral Karel Havlíček, který působí právě v Hollywoodu. Jedním z producentů navíc byl i Rob Cohen, který má na svém kontě i stylovku Rychle a zběsile.

Ghoul hrnek Foto:

Režisér Petr Jákl na tomto snímku pracoval neuvěřitelné čtyři roky. Natáčelo se hlavně na Ukrajině, ale i v Kalifornii a samozřejmě také v Česku. Příběh masového vraha a kanibala prý občas děsil i samotné herce.

ZDE vyhrajte nějakou ze 111 cen v soutěži k temnému COOL thrilleru Ghoul! Soutěžit můžete do 26. března.

O co soutěžíme?

10x DVD Kajínek

10x Blue R. Kajínek

20x různé DVD od Bioskopu – Skrýš a Záhada Blair Witch

11x balíček 2 COOL drinků Ghoul

10x poukaz á 1 000,-Kč – UNCS

10x poukaz á 500,-Kč – Tuzexík

20x tričko Ghoul – od Fotolabu – velikost L a XL

20x hrnek od Fotolabu s grafikou Ghoul

Herní řád zde

V thrilleru s prvky dokumentu se trojice amerických filmařů vydává na Ukrajinu s cílem natočit unikátní dokument o kanibalismu. Strašlivý hladomor v letech 1932–1933 tu dohnal spoustu lidí k děsivým činům.

Ghoul triko Foto:

Jejich pátrání se ale nečekaně začíná propojovat s příběhem jednoho z nejzvrácenějších zločinců novodobé historie, kanibala Andreje Čikatila, který během 12 let spáchal přes padesát brutálních vražd, při nichž své oběti částečně snědl.

Společně s místní tlumočnicí, průvodcem a senzibilkou se snaží odhalit tajemství domu, kde se vše odehrávalo. V opuštěném stavení uprostřed ukrajinských lesů se z filmařů i jejich doprovodu však brzy stávají nedobrovolní vězni. Stísněný pocit ve zdech domu se mění v děsivá setkání s jiným světem.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama