SOUTĚŽ: Vyhrajte lístky na narozeninovou oslavu klubu ROXY

Sobotní noc narozeninových oslav BE23 vám ROXY představíme jména, která v současnosti výrazně přetváří pojetí techna. Přijíždí členové Scubova labelu Hotflush recordings a inovátoři rovného beatu Dense & Pika a Paul Woolford.
ROXY

Ocitneš se na šílené techno stavbě, kde synťáky ohýbají plechy a kladiva úderných perkusí tesají zvuky, které dohromady tvoří jednu dokonale fungující mašinu. Při vší té strohosti a strojové čistotě je jejich kouzlo v tom, že z toho dokáží vytvořit zvuk, který funguje jako totální party banger. A stejné jsou i jejich sety, při kterých neuvěříš, že s tebou dokáže techno takhle hýbat.

Dense & Pika to jsou britští producenti a DJs Alex Jones a Chris Spero. Dohromady se dali teprve v roce 2011, ale už mají za sebou několik úspěšných EP. V roce 2013 zněl všude jejich singl Colt ze stejnojmenného EP. Následovalo o něco syrovější Klank, kde nejlépe ukázali, jak dokáží všechno to elektronické skřípaní a vrzání převést v jeden skvěle tepající celek.

Paul Woolforda musíte znát už jen kvůli skvělému tracku Erotic Discourse z roku 2013. Tech housové diamanty Orbit a MDMA aktuálně nejlépe dokazují jeho umění pohybovat se sebevědomě v žánrech techna i housu a vytvářet tak jeho vlastní styl.

Poprvé se všichni představí v Česku 24. října. Jestli chcete zažít to nejlepší z architektury techna tak nesmíte na téhle party chybět. Ručíme za to, že by vás to hodně mrzelo.

Chcete na tuhle party jít zadarmo? TADY soutěžte o 2x 2 lístky!

Soutěžit můžete od 19. do 23. října 2015.

Herní řád zde.

Celý program:

BE 23 A2_HEADLINERI Foto:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama