SOUTĚŽTE s Posledním lovcem čarodějnic a vyhrajte trička nebo filmy s Vinem Dieselem!

Vin Diesel zachraňuje svět!
Poslední lovec čarodějnic jde do českých kin 22. října 2015.
Poslední lovec čarodějnic jde do českých kin 22. října 2015.
Summit Entertainment

Fantasy Poslední lovec čarodějnic se už za týden podívá do českých kin. Vin Diesel si v ní zahraje nesmrtelného vymítače démonů, kterého čeká zákeřná kouzelnická hrozba, s jejímž zahnáním mu pomůžou třeba Michael Caine nebo Rose "Ygritte" Leslie.

Že vás film zaujal? Ideální situace. Teď k němu totiž můžete vyhrát skvělé ceny!

Následující soutěž pro vás připravila Prima COOL ve spolupráci s distribuční společností Bontonfilm. O co se hraje? O stolní hry, trička a DVDčka. Tady máte podrobný seznam cen:

Diesel tričko Foto:

2x stolní hra s tematikou Hry o trůny

10x tričko Poslední lovec čarodějnic

3x sada 10 DVD s filmy Vina Diesela (Rychle a zběsile 17, xXx, Černočerná tma a Riddick: Kronika temna)

Ceny rozdělíme mezi 15 šťastlivců, kteří správně odpoví na soutěžní otázku. Tak klikejte a doufejte, že poputují zrovna za vámi!

ZDE soutěžte o ceny k Poslednímu lovci čarodějnic!

Soutěžit můžete do 25. října, tedy do příští neděle!

Herní řád zde

Diesel lovec plakát Foto:

Víc o filmu Poslední lovec čarodějnic:

Vin Diesel jako nesmrtelný a poslední lovec čarodějnic v nové akční fantasy ukáže, že čarodějnice nejsou jen pouhá pověra. Vždy tu mezi námi byly a jsou. A on je dnes posledním svého druhu, jenž je schopný je poslat na onen svět. Ve válce, kterou s nimi vede už 800 let, se představí s mohutným plnovousem ve středověkých kulisách stejně jako v současném New Yorku. Role jeho mentora z tajné organizace „Sekery a kříže“ se zhostil Michael Caine, po boku Vina Diesela pak bude stát Elijah Wood a Rose Leslie známá jako Ygritte ze seriálu Hra o trůny.

Armády lovců čarodějnic, bojovníci „Sekery a kříže“, vedou svou válku proti hrozivému nepříteli po celá staletí a bojují s čarodějnicemi na všech místech Země. Jeden z nich, Kaulder, zničí samotnou čarodějnickou Královnu a ta ho s posledním dechem prokleje k věčnému životu. Navždy odtržen od své rodiny pak Kaulder tráví stovky let tím, co umí nejlépe – loví a zabíjí čarodějnice.

Dnes je posledním svého druhu a prořídly i řady nadpřirozených nepřátel. Jeho příběh ani boj ale nemají konec, zlé čarodějnické síly tu stále jsou, ukryty našim zrakům. Navíc se jim konečně povedlo přivést zpět k životu svou Královnu a ta žije jedinou myšlenkou. Rozpoutat na Zemi peklo, ukončit Kaulderovu nesmrtelnost a postavit lidstvo tváří tvář zkáze. Posledního lovce čarodějnic čeká v knize jeho života epická a bojem naplněná kapitola. Bude poslední?

Vin Diesel má charisma na rozdávání. Jako tvrďák s chraplavým hlasem baví ty diváky, kteří hledají v kině koření současných úspěšných spektáklů akci, hlášky, styl, zábavu a zdravou míru nadsázky. Možná nesplňuje nejnáročnější herecká měřítka přísných šedivých akademiků, zato je prostě „cool“ a série Riddick nebo Rychle a zběsile ho už dávno vynesly do zábavní ligy mistrů. Jako Poslední lovec čarodějnic si teď vyzkouší žánr fantasy a rychlá kola vymění za meč a sekyru. Kupu drsných hlášek si však ponechá, ostatně za svůj věčný život jich jeho postava nasbírala dostatek.

A ještě jedna věc: dost možná poprvé uvidí diváci Vina Diesela s bujnou kšticí. Bude Poslední lovec čarodějnic jeho dalším návštěvnickým triumfem? Není důvod nevěřit.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama