Spartakus je zpět! Začíná Válka zatracených

Tragický začátek konce vzpoury gladiátorů můžete sledovat na COOLu.
Spartakus: Válka zatracených
Spartakus: Válka zatracených
Prima COOL

Gaius Claudius Glaber je po smrti. Spartakovi rebelové unikli hrobníkovi z lopaty a brousí si zuby na samotný Řím. Jak však víme z historie, namísto pádu Republiky je čeká smutný konec...

Právě na to se můžete těšit v premiérové třetí řadě seriálu Spartakus. Každý díl seriálu Spartakus: Válka zatracených si můžete zdarma přehrát po dobu 7 dní po premiéře v TV i na PrimaPLAY! Po Krvi a písku, v níž jsme se se Spartakem setkali (tehdy měl ještě obličej Andyho Whitfielda), a následné Pomstě jeho příběh nyní končí.

Třetí řada vás čeká každé pondělí od 21.55 na COOLu počínaje 29. zářím. Na co vše se můžete ještě těšit?

Spartakus: Válka zatracených - spartakiáda 20s

Především na dokončení osudu vašich oblíbených postav. Vrací se nejen Spartakus, ale i Crixus, Gannicus. A tentokrát už nemají na krku útěk, nýbrž plnokrevnou válku s gigantickými bitvami!

Celkem desatero epizod začíná dva roky po finále 2. řady, v protikladu s minimální pauzou mezi řadou 1. a 2. Jak je však zvykem, seriál nezapomene ani na Římany.

Po jejich prořídnutí na konci 2. řady by se mohlo zdát, že Spartakovu tažení už nemá kdo učinit přítrž – opak je však pravdou!

Hlavní roli převezme nejbohatší muž Říma jménem Marcus Licinius Crassus, nový úhlavní záporák seriálu. Sekundovat mu však bude například i jistý mladistvý legionář jménem Julius Caesar...

Spartakus: Válka zatracených - upoutávka 40s

A samozřejmě ani ve svém finále Spartakus nezapomene na příběh říznutý pořádnou porcí krve, nahoty a zapeklitého kutí piklů!

Jak tedy vlastně Crassus rebely porazí a přežije vlastně někdo z nich?

Sledujte Válku zatracených v pondělí ve 21.50 na Prima COOL!

Spartakus: Válka zatracených - lítá 15s

(lol)

Spartakus v seriálu

Zapomeňte na břišáky: Opravdoví gladiátoři byli tlusťoši!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama