Speciální díl RE-PLAY vyrazí do ulic Prahy!

Ve kterých videohrách se objevila Praha? Jak se povedla očekávaná střílečka The Order: 1886? A kdo je přeborníkem v nejhranější hře na světě? To vše se dozvíte už v sobotu dopoledne!
Staroměstský orloj už si odbyl videoherní premiéru. Uhodnete, kde se objevil?
Staroměstský orloj už si odbyl videoherní premiéru. Uhodnete, kde se objevil?
archiv Prima

Poslední únorový den se herní pořad RE-PLAY vydá na hodně zajímavý výlet. Jeho cílem budou pražské ulice a památky, které se objevily se videohrách, dojde tedy na spoustu poměřování a srovnávání. Ve virtuální realitě totiž platí zcela jiná fyzikální pravidla. A nejde jen o to, že na Václaváku chybí pár McDonaldů!

Následovat bude tradiční kupa recenzí, z nichž by vás měla zajímat hlavně pitva steampunkové střílečky The Order: 1886. Recenze jsou zatím trochu rozporuplné, trocha spolehlivých informací a názorů od RE-PLAYE tak určitě nebude od věci.

A co poslední velké lákadlo? Tím budou tipy a triky pro League of Legends, nejhranější hru na světě. Pomůže s nimi dvojnásobný mistr České republiky Herdyna, těště se proto na vychytávky od elitní pařanské kapacity.

V RE-PLAY zkrátka nebude nouze o reportáže, o kterých se budou herní nadšenci bavit alespoň do příští soboty. V 11:40 tak koukejte přepnout na Primu Cool a vydat se mezi jedničky a nuly, se kterými je vždycky sranda!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama