Společenská hra Evoluce: Boj o přežití začíná

Znáš prastarou Darwinovu evoluční teorii? Zajímá tě, jak se na naší planetě vyvíjel život? Baví tě strategické hry? Nyní máš možnost zahrát si na stvořitele a celou evoluci vzít do svých rukou.
Hra Evoluce - Obrázek 3

Dokážeš vyšlechtit takový živočišný druh, který obstojí v nelítostném souboji mezi ostatními predátory a stane na prvním místě živočišného řetězce?

Společenská hra Evoluce, jejíž autor je vědec-biolog Dmitryj Knorr, je určena pro 2–4 hráče. Vyhrává ten, kdo utvoří nejlepší společenství živočichů. Jak? Přece správným výběrem těch nejlepších povahových rysů, schopností a dovedností, které mu napomohou k vítězství. K výhře ti může pomoci obrovské masožravé monstrum i rychlá a hbitá příšera, je jen na tobě, na co vsadíš. Zní to snadně? Tak to zdaleka není!

Stejně jako v reálném životě, ani ve hře Evoluce neexistuje tvor, který by byl naprosto neporazitelný. Každý má svého přirozeného nepřítele a také musíš pečlivě zvážit rozdělení potravy v době nedostatku. Myslíš si, že sázka na ohromného tvora, který svou silou překoná každého, kdo se mu postaví do cesty, je ta správná volba? Jistě, může být, ale to by tvůj soupeř nesměl mít hbité jedovaté zvíře, který zdolá i ty největší predátory…

Záleží tedy jen na tobě, zda vsadíš na společenství složené z různých druhů zvířat, se kterými máš větší šanci na vítězství, ale zároveň je náročnější obstarávat jim potravu, nebo celým evolučním soubojem projdeš s jediným predát(v)orem. Je také jen na tvé volbě, jestli se přikloníš k velkým vodním příšerám, rychlým šelmám či nenápadným suchozemským tvorům skrytých pod zemí. S každým máš šanci na vítězství.

Hra Evoluce - Obrázek 2
Hra Evoluce - Obrázek 2
s.r.o.

 

Strategická karetní hra Evoluce je vhodná pro všechny herní nadšence starší 12 let. Délka jedné herní partie činí kolem 60 minut v závislosti na počtu hráčů. Pokud jsi milovník her, jako jsou Bang, Osadníci z Katanu aj., tato by tvému hledáčku jistě neměla uniknout. Se společenskou hrou Evoluce přeměníte běžnou návštěvu kamarádů, pobyt na horách či čas strávený v rodinném kruhu na nezapomenutelný zážitek plný zábavy, napětí a dobrodružství.

Společenská hra Evoluce - O původu druhů (Evolution) byla oceněna jako Nejlepší stolní desková hra roku Igra goda 2010 a Nejlepší hra Tesera 2011. Byla také nominována mezi 10 nejlepších her největšího veletrhu hraček Toy Award Norimberk 2013.

Hra vyhrála v kategorii Nejlepší NOVINKA roku 2014 v kategorii Hry, karty a puzzle na veletrhu FOR TOYS 2014 (v Praze-Letňanech 5.10.2014)

Výrobce a distributor pro ČR a SR: Pexi, s.r.o., Podnikatelská 565, Praha 9

Doporučená prodejní cena: 399-439 Kč (17,49 €)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama