Startuje nová sezóna Virtual GP! Víme, kde sledovat první závod

Závod v Imole zve k adrenalinové podívané
Virtual GP
Virtual GP

Už dnes odstartoval na výstavišti PVA Expo Praha další ročník veletrhu For Games, v rámci kterého si budete moci osahat nové hry, zhlédnout zajímavé turnaje pod hlavičkou herny Re-Load a potkat známé osobnosti herní scény. Jedním z nejzářivějších bodů celého programu ale bude zahájení nové sezóny Virtual GP ve hře Assetto Corsa, jejímž partnerem je i Prima COOL, a v níž nejnadanější závodníci z Česko-Slovenska svádí urputné souboje v monopostech F1.

Virtual GP je první soutěží, která má sponzorované stáje a placené jezdce, samozřejmostí je pak i celková prizemoney ve výši 60 000 Kč na celou sezónu. První závod se pojede v sobotu od 11 hodin v italské Imole a organizátoři slibují tu nejlepší možnou podívanou. Do konce sezóny pak na hráče čeká ještě dalších 11 offline závodů, což je další specifikum Virtual GP – hráči se musí umět vyrovnat i s neznámým prostředím.

Jak jim jejich snažení půjde, můžete sledovat na veletrhu For Games, na kterém budete moci potkat i zástupce Prima COOL, případně si pustit živý přenos na Twitch.tv!

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Hvězdy F1, které se vrátily po havárii

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama