Středa na COOLu: Bitkařské balení holek i zapíjení žalu

Realistické výbuchy, realistické zklamání i realistické pěstní souboje - to bude středeční večer na Prima COOL!
Sbal holku a vypadni

Kdo přežije sedmý díl Kdo přežije: Vanuatu, bude od 20:15 moct sledovat třináctý díl dokumentárně-akční Pyrotechnické hlídky: Afghánistán.

Pamatujete-li si z minula, jednotka má za úkol pročistit dost možná nejzrádnější afgánskou cestu – po čtyři dny se jim to překvapivě dobře daří, pak se však Buffalo dostane příliš blízko k nastražené výbušnině, a následná detonace všem v jednotce pořádně pocuchá nervy.

Do konce úkolu stresujícího jim navíc zbývají stále ještě dva dlouhé dny.

Pyrotechnická hlídka: Afghánistán - upoutávka 30s

Aby toho stresu a záběrů na škaredou realitu nebylo příliš, od 21:20 se na vás chystá Teorie velkého třesku.

Premiérový díl Tristní rozpad vztahu přinese drastický obraz v Sheldonově životě – totiž zjištění, že jeho celoživotní uvažování nad teorií superstrun kvůli novým objevům vychází vniveč!

Zdrcený vědec duší i tělem sáhne po jediném příteli těch, kteří ztratili smysl života. Jenže Sheldy není na přemíru alkoholu příliš zvyklý...

Teorie velkého třesku (VII) - Sheldon ťuká

Po padesátiminutovce dalších humorů v Partičce, začínající ve 21:45, můžete pak od 22:35 sledovat akční komedii Sbal holku a vypadni!

Tahle přisprostlá záležitost s hvězdičkou popisuje trampoty několika mladíků, kteří během své návštěvy Bangkoku prohráli majlant...

A protože peníze dluží místnímu mafiánskému bossovi, udělají jedinou logickou věc, a unesou jeho dceru. Tohle rozhodně, rozhodně dopadne dobře!

Cosi jako „Pařbu ve Vegas“ však nečekejte – Sbal holku a vypadni je totiž pevně na straně asijských akčních filmů, v nichž pěsti létají na všechny světové strany.

A komu se ještě nechce spát, může po půlnoci sledovat anglickou verzi středečního dílu TBBT.

(lol)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama