Středa? Sexy komedie třeba! Soukromá škola!

Honba za prvním sexem nevznikla v Prci, prci, prcičky… Dívejte se ve středu ve 22.40 na COOLu na jednu z prvních teenagerovských komedií o sexu!
Fešandy z filmu Soukromá škola (1983)
Fešandy z filmu Soukromá škola (1983)
1.bp.blogspot.com

Nese název Soukromá škola a byla natočena už v archaickém roce 1983!

Čeká vás v ní vše, co si s žánrem "náctiletí se vtipně snaží o sex" spojujeme – tentokrát na příběhu páru, který se "o to" snaží přijít, leč je neustále vyrušován okolnostmi i svůdnými spolustudenty...

Ale protože jsme v éře, kdy "vkus" ještě nebyl za sprosté slovo, krom lehké nahoty a všudypřítomné dusivé atmosféry plné narážek se dočkáte minima spermatu, exkrementů či dalších "chuťovek".

To však rozhodně neznamená, že by Soukromá škola byla bez vtipu!

Hlavní hrdninky filmu Prci, prci, prcičky

Prcičky a ty další: vzpomeňte na perverzní teen komedie

Soukromá škola se rámcově podobá sérii Porky, jejíž první díl přišel už o rok dříve a má tak o fous vyšší právo na titul "pradědečka Prciček". Soukromá škola však byla přímo inspirována nečekaně masivně úspěšnou komedií Private Lessons o vztahu patnáctiletého klučiny a jeho učitelky z roku 1980.

Právě tehdy filmaři najednou zjistili, že náctiletí by hrozně rádi koukali na své krásnější verze, které mají rovněž problémy s panictvím. Porky i Soukromá škola tak pocházejí ze stejného nápadu.

I tenhle vyplazený jazýček uvidíte v Soukromé škole
I tenhle vyplazený jazýček uvidíte v Soukromé škole
hotflick.net

Ve filmu se dočkáte řady sexy teen hvězdiček, které máte možná z pozdějších filmů zafixované jako staré rašple a páprdy...

Jmenovitě jde o hlavní hrdinku Chris hranou Phoebe Cates (později Gremlins), jejího zkoušeného milého s mladou tváří Matthewa Modine (později Memphiská kráska, Nothing Hill nebo Tráva) či zdejší sexbombu hranou Betsy Russell (později manželka Jigsawa v sérii Saw), která se skrze Soukromou školu proslavila svou odhalenou, pohupující jízdou na koni...

A spolu s nimi i spousta nahatých zadků a jiných částí lidského těla 80. let! Přepínejte na tuhle moderní klasiku na COOLu ve středu po desáté!

(lol)

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Oblíbené teenage seriály přelomu století

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama