Středeční Doktůrci přinesou sitcom v sitcomu

Jaké by to asi bylo žít v seriálu? Fantazií a humorem prolezlý díl už ve středu v 17.05.
Scrubs: Doktůrci grafika
Scrubs: Doktůrci grafika
androidspin.com

Doktůrky prostě nelze nemilovat. Tenhle seriál si spoustu vtípků postavil nad žoviálními a ujetými představami titulního magora J. D.ho, a kritikou i fanoušky oceňovaný středeční díl Můj život před kamerou je toho nejlepším důkazem.

KVÍZ: Kdo je J. D.?

Zatímco špitál Sacred Heart je zaplaven panikařícími pacienty, kteří se masově domnívají, že jsou nakaženi průjmovou bakterií E. Coli, J. D. přemýšlí nad tím, jak by jeho život vypadal jako sitcom...

Což je, jak asi víme, celá pointa Doktůrků – ve středečním díle se tak dočkáme nejen intelektuálních humorů nad fikcí ve fikci (tzv. boření čtvrté stěny), ale vlastně i nakouknutí do celé tvorby sitcomu. Třeba skutečnosti, že je tenhle formát natáčen na *čtyři kamery*.

Známe to z Hvězdné brány, která něco podobného provedla hned dvakrát (fiktivní seriál Wormhole X-Treme), podobně ujetá epizoda se však čas od času objevuje i jinde – jako nyní v Doktůrcích.

J. D. proto zvažuje, jak by ho psal který scenárista, a celkově nemocnice Sacret Heart i její osazenstvo recituje hlášky tak přiblblé, až se jim nejde nesmát...

Rozšiřte si s Doktůrky povědomí o natáčení seriálů i svou bránici! Už v 17.05 ve středu.
(lol)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama