Středeční Teorie velkého třesku: kluci budou ve při!

Nečekaný exitus přivodí nelítostný střetus. Naši i vaši oblíbení nerdi startují už ve středu ve 21.20 na COOLu.
Teorie velkého třesku – kluci ve při
Teorie velkého třesku – kluci ve při

Jó, kamarádství je fajn, ale prachy si za něj nekoupíš. Přesně tohle bude řešit ústřední čtveřice ve středeční Teorii velkého třesku!

Kripke totiž partičce u oběda sdělí, že nečekaně skonal profesor Tupperman. Kromě slzopudných scén (tedy, ne tak docela) to znamená především uvolnění doživotního postu na univerzitě ("definitivu").

A rozjede se tak nelítostný souboj mezi Rajem, Sheldonem a Howardem (a Kripkem) o to, kdo nejefektivněji podkouří komisi, jež rozhodne o nástupci Tuppermana.

Vždycky budeš mít úspěch v kariéře, ale pochybuju, že si ještě někdy najdeš kamarády.

To v praxi znamená hromadu nefér akciček, bodání do zad, chlubení se vyprsenými dekolty jejich přítelkyň a další vtipné nechutnosti!

A samozřejmě i Sheldona, který se (marně) snaží pochopit, jak nejlépe někoho podplatit... Jak jsme ostatně informovali, epizoda Rozepře o definitivu je dílem, jež platí za nejoblíbenější v premiérové šesté řadě!

Rozepře o definitivu startuje klasicky ve středu ve 21.20. A bacha, kvapem se totiž blížíme ke konci šesté řady, a nová TBBT krev je tak krok za krokem blízko svému finiši!

Teorie velkého třesku VI - upoutávka 15s

(lol)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama