Street Fighter 5 redefinoval pojem bujné poprsí. Přesvědčte se!

Váš pohled na ženská prsa se navždy změní...
Chun Li bude rozhodně patřit mezi nejoblíbenější postavy hry.
Chun Li bude rozhodně patřit mezi nejoblíbenější postavy hry.
cbc.ca

Zdá se, že herní vývojáři už někdy nevědí, jak by v záplavě titulů zaujali. V honbě za vyšší prodejností jsou tak schopni udělat prakticky cokoliv, ať by mělo jít o sebeabsurdnější trik. A jak přitom ukazují okolnosti očekávaného pátého dílu legendární série Street Fighter, netýká se to zdaleka jen her na okraji zájmu.

Pátý Street Fighter má sice ještě daleko do vydání, které je zatím očekáváno na jaře příštího roku (a celý vývoj hry tak zatím musí být pořád ještě v plenkách), po E3 v Los Angeles, celosvětové výstavě věnované hernímu průmyslu, se však již teď stal předmětem mnoha žhavých diskusí.

Tedy konkrétně se tímto předmětem stalo více než bujné a v šílených kružnicích se pohybující poprsí jedné z hrdinek hry, Chun Li. I pořádně oprsená Lara Croft ze slavné série Tomb Raider je pro nás ode dneška leda obrýlenou studentkou historie ve vytahaném károvaném svetru, kterou byste utáhli možná tak na organický zelený čaj podávaný ve veganském bistru. A stejně by vám nedala. Na rozdíl od Chun Li, že.

(Kliknutím na gif se dostanete k videu.)

Elitní reference i pro Vašeho plastika! Foto:

Nicméně, jak už to tak dnes v dnešní pokrytecké a hyperkorektní společnosti bývá, autoři hry si museli vyslechnout i řadu kritických připomínek ohledně nevkusného sexismu a odporné genderové nevyváženosti. Takže oficiální vyjádření zní, že vyzývavé poprsí Chun Li bylo vlastně jen technickou chybou. Tak určitě...

Ondřej Najman
eSuba.eu

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama