T-Rex se vrátí: Kdy uvidíme pokračování Jurského světa?

A kteří hrdinové pokračují dál?
Star-Lord o práci vážně nemá nouzi.
Star-Lord o práci vážně nemá nouzi.
Universal Studios

Čtvrtý film "jurské ságy" se chystal mnoho let a kdekdo nevěřil, že nakonec bude dobrý nebo že uspěje. Z návratu mezi dinosaury se ale vyklubal třetí nejvýdělečnější film všech dob (víc vydělali jen Avatar a Titanic) a diváci jsou z něj nadšení, takže se často mluví o největším překvapení posledních let. Chris Pratt a jeho pradávní kámoši zkrátka mají co slavit. A až jim dojde šampus, čeká je další dobrodružná zakázka.

Jurský svět se totiž samozřejmě dočká pokračování. Už ho sice nenatočí Colin Trevorrow, kterého uhánějí jinde (možná dá dohromady nějaké Star Wars!). Stoupající kalifornská hvězda se ale bude podílet na scénáři pátého dílu, jehož příběh se zatím úzkostlivě tají. Půjde v něm o další park? Těžko. Spíš se bude rozvíjet podzápletka s armádou a koexistence dinosaurů a lidí na jedné planetě, v každém případě na to ale dohlédnou dva oblíbení hrdinové.

Ať už se bude v příštím jurském filmu dít cokoliv, do centra dění se vrátí dinosauří trenér Owen (Chris Pratt) i šéfka pocuchaného Jurského světa Claire (Bryce Dallas Howard). Opět to bude velká rodinná podívaná a opět ji bude produkovat sám Steven Spielberg, tak doufejme, že se znovu povede. Premiéra byla stanovena na 22. června 2018. Takže je na výrobu kvalitního bijáku spousta času!

Líbil se vám Jurský svět a těšíte se na další díl, nebo vás tahle značka už nezajímá? Dejte vědět v diskuzi!

Karel Ryška

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama