Tata Bojs zdraví COOL a slaví s Hity a city!

Kapela Tata Bojs ke svým 25. narozeninám připravila dvojalbum Hity a City i velký narozeninový koncert 26. června v pražských Žlutých lázních.
Tata Bojs - 25 let
Tata Bojs - 25 let
Supraphon

Jako HITY A CITY tak vychází kompilace největších singlových hitů skupiny na prvém CD a naopak pro druhý disk Milan Cais a Mardoša vybrali další důležité skladby z celé historie Tata Bojs. Ty jsou charakterizované jejich slovy jako "písně, o kterých si dodnes myslíme, že to jsou hity jak břitva, ale z nějakýho záhadnýho důvodu jsme v tom zůstali sami“.

Poprvé vyjdou na tomto albu i některé speciální singlové verze a navíc letošní novinka, „recyklovaná“ verze hitu Pěšáci s Doubravánkem. 

Jako zvláštní bonus je zde dále skladba Strašidelná, původně určená pro album Ležatá osmička, ale dokončená až letos na jaře ve studiu Sono. „Je to typ písničky, u který nevíte, jestli se máte bát nebo smát. Doporučuju obojí,“  dodává na konto novinky Milan Cais.

Podívejte se na zdravici Tata Bojs pro Prima COOL:

Tata Bojs - zdravice
Tata Bojs - zdravice

Ve středu 26. června 2013 od 18.30 hodin oslaví "Tatáči" 25. výročí svého založení velkým koncertem v pražských Žlutých lázních, kde představí i novou unikátní scénu.

Podívejte se, co vás čeká, v reportáži VIP zpráv:

Style - Tata Bojs
Style - Tata Bojs

Na pražský koncert přijali pozvání i dlouholetý „neustálý“ host skupiny Klára Nemravová a pěvecký sbor Doubravánek vedený bývalým kytaristou Tata Bojs Markem Doubravou.

Pusťte si videopozvánku:

a tady je druhá část:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama