Telefony dostávají zásadní herní upgrade! Zahrajete si?

Tak že bychom konečně zaznamenali průlom?
Satechi Wireless Gamepad
Satechi Wireless Gamepad

Mobilní hraní se tomu „opravdovému“ – na PC a konzolích – nemůže vyrovnat. Alespoň tohle tvrdí odpůrci neméně vyvinutého a po všech směrech stejně naplněného herního segmentu, což se ale může v krátké budoucnosti projevit jako chyba. Indikátorem toho, že se herní a hardwarové firmy o hraní na mobilech zajímají, je i novinka od firmy Satechi, kterou je v podstatě klasický bezdrátový gamepad, ale pro mobilní zařízení.

Americká firma vsadila karty na osvědčený design a hlavně chtěla zamezit tomu, co hráči obecně nesnáší – matlat po displeji. Gamepad, nápadně připomínající ovladač od Xboxu 360, má proto úchytný systém pro celou řadu telefonů a funkcí tak připomíná například zařízení NVIDIA Shield. Připojit se ale dá bezdrátově i k tabletům a tam už začíná být všechno mnohem zajímavějši. Navíc stojí pouhých 40 dolarů, takže pokud to myslíte s hraním na cestách vážně, zauvažujte nad koupí.

Co je totiž úplně nejlepší, ovladač lze použít i pro hraní na počítači, a to už je dostatečně velká přidaná hodnota, aby hráče přesvědčila. Co říkáte?

RoboHon

Japonci vyrobili robota-mobilní telefon. Prý nahradí klasické mobily

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama