Teorie velkého třesku trhla rekord!

Předposlední díl páté série oblíbeného sitcomu zažil včera na Prima COOL rekordní divácký úspěch.
Teorie velkého třesku - 4. narozeniny COOLu

Díl, ve kterém se Leonard opět vyspal s Penny a požádal ji při tom o ruku (což krapet uspěchal), a Amy pozvala Sheldona na jahodové mléko a špagety s nakrájenými kousky hot dogu (což způsobilo, že na ni myslí i "v naprosto nevhodnou dobu"), se stal nejsledovanějším od začátku října 2012.

V epizodě s názvem „Akcelerace startu“ se řešil i Howardův let do vesmíru, který (pro strašpytla Howarda bohužel) nakonec nepřekazí ani plánovaná svatba s Bernadette.

 

Teorie velkého třesku VI - upoutávka 30s

Úterní díl nalákal k obrazovce 253 tisíc diváků starších 15 let při 6,68 % podílu na trhu. Rekordní sledovanost si včerejší díl Teorie velkého třesku připsal i v cílové skupině 15-40 let, kdy poprvé od obnoveného vysílání (v říjnu 2012) překonal hranici 150 tisíc diváků (151 tisíc diváků) při share 13,91 %.

Teorie velkého třesku VI - upoutávka 15s

Dnešní (středeční) díl s názvem Reflexe odpočtu (ve 21.20) rozetne nejen Howardovu misi, ale pěkně zamíchá i se vztahem Penny s Leonardem.

A ve čtvrtek plynule navazujeme PREMIÉROVOU 6. SÉRIÍ (necelý týden po jejím odvysílání v USA!). Na nové díly se těšte jako vždy od pondělí do čtvrtka ve 21.20 a po půlnoci v originálním znění s titulky.

Co vás v ní čeká, se dočtete tady. Mrkněte i na fotogalerii:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama