Tohle jsou nejslavnější moderátorky progamingových turnajů!

Je hrozně dobře, že i do hraní na počítači pronikají konečně krásné ženské...
Anna Prosser Robinson u klávesnice

Je naprosto běžné, že každá větší událost nebo akce má svého vlastního moderátora, uvaděče a zkrátka osobu, která se občas postará o hluchá místa v programu. V elektronickém sportu tomu není jinak a velké turnaje doprovázejí krásné moderátorky, které se doslova staly modlami fanoušků. Pojďme se mrknout na ty nejslavnější kočky!

Eefje “Sjokz” Depoortere

Mladičká Belgičanka, jež má na svém Facebooku přes 200 tisíc fanoušků, patří v současnosti mezi nejvyužívanější a nejznámější moderátorky. Může za to hlavně její současná práce pro Riot a tím pádem evropské League Championship Series. Svou pozici si však tvrdě vydřela a rozhodně jí nespadla do klína jen tak. Počítačovým hrám se začala věnovat před více než deseti lety, kdy do tajů gamingu vnikla skrze střílečku Unreal Tournament 99. V ní dokonce s národním týmem Belgie několikrát vyhrála Eurocup. K LoLku se pak dostala jako redaktorka na portálech SK Gaming a ESFI World. V nejbližší dohledné době ji budeme moci vidět na World Championship v Asii. Mimochodem její oblíbený champion je Ashe!

Eefje “Sjokz” Depoortere

Eefje “Sjokz” Depoortere

Eefje “Sjokz” Depoortere

 

 

Rachel “Seltzer” Quirico

Půvabná pětadvaciletá Američanka sice nemá na FB tolik fanoušků, zato ji však musí znát téměř každý gamingový nadšenec. Rachel je velmi flexibilní a pohotovou moderátorkou, která se elektronickému sportu věnuje s neuvěřitelnou vervou a vášní. Ostatně ona sama je vzorem výše zmíněné kolegyně, což už mluví samo za sebe. Blonďatou slečnu budou znát nejen přívrženci StarCraftu II, pro něž uváděla známé DreamHacky, Intel Extreme Masters nebo WCS. Také si ji však určitě pamatují hráči League of Legends, když měla na starosti třeba regionální soutěže pro Evropu a Severní Ameriku nebo druhou sezonu světového šampionátu. V současnosti už není tolik vidět při podobných událostech a spíše se soustředí na dráhu reportérky pro Cyber Sports Network. Rachel “Seltzer” Quirico

Rachel “Seltzer” Quirico

Rachel “Seltzer” Quirico

 

 

 

Sue “Smix” Lee

O něco méně známá než dvě předchozí je moderátorka s asijskými kořeny Smix. K počítačovým hrám, konkrétně ke StarCraftu: Brood War, ji přitáhl sourozenec. Pak zájem o progaming a StarCraft II vygradoval v roce 2011 na MLG Columbus. O několik měsíců později začala pro tuto turnajovou sérii pracovat coby překladatelka korejských hráčů a později se její role transformovala do klasické moderátorky, zvládající právě komunikaci s Asijci, což je její obrovská přednost. Nedávno jsme mohli Sue vidět na DreamHack Open: Moscow, kde celou show uváděla.

 Sue “Smix” Lee

Sue “Smix” Lee

 

Sue “Smix” Lee

 

Anna Prosser Robinson

Známá osobnost především pro StarCraft II hráče a fanoušky světověznámého klubu Evil Geniuses. Anna se na scénu dostala hlavně díky svému současnému manželovi Geoffu “iNcontroL” Robinsonovi (bývalý hráč EG, nyní vystupuje jako ikona týmu a komentátor turnajů). Právě s ním totiž získala povědomí o e-sportu jako takovém a později se začala sama angažovat. Mohli jsme ji vidět moderovat řadu velkých událostí, ačkoliv není v tomto směru ani zdaleka tak vytížená jako její kolegyně. Hlavním důvodem je, že pracuje na plný úvazek pro Evil Geniuses a kromě toho má v merku i další aktivity. U čeho vám určitě spadne brada, je fakt, že Anna je Miss Oregon USA 2011.

Anna Prosser Robinson

Anna Prosser Robinson

Anna Prosser Robinson

 

Anna Prosser Robinson s laserovým mečem

 

Tři poslední moderátorky spolu:

Tři moderátorky spolu

 

Text: Tomáš Pospíchal

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama