TOP 3: Podívejte se na nejkrutější fragovací videa z Quakea 3!

Fanoušci stříleček, varujeme vás! Videa v článku obsahují neuvěřitelné záběry!
Nejlepší z nejlepších!
Nejlepší z nejlepších!
Mark Harrington

Pokud jste správná pařanka či pařan, Quake 3 Arena, legenda mezi FPS hrami, vás nemohla minout. Tahle geniální střílečka se uchytila i mezi profesionálními hráči a dala vzniknout hned několika legendárním „frag videiím“, tedy sestřihům toho nejlepšího, co můžou profesionální hráči nabídnout světu. Bez velkých cavyků si tři nejlepší videa představme!

 

3) Obliterate

Drsná metalová hudba k tomuhle videu patří stejně jako parádní fragy. Ve videu uvidíte ty nejlepší skandinávské quakery a jejich neuvěřitelné kousky, které předvádí na známých mapách q3dm6 nebo ztn3tourney1. Nahoďte fullscreen a pozorně se dívejte!

Q3A - Obliterate

 

2) Virtuosity

Virtuosity, to je velká klasika mezi všemi frag videi z prostředí Quake 3 Arena. Pozvolný úvod dá průchod pozdější fragové smršti. Video nadchne hlavně velice kvalitní synchronizací hudby s jednotlivými fragy. Těšit se tak můžete na parádní raketové airgiby nebo neskutečně trefené zásahy rail gunem. Směle do toho!

Q3A - Virtuosity

 

1) Annihilation

Absolutní klasika mezi frag videi. Annihilation je video, které musel vidět snad každý fanoušek stříleček a obzvlášť Quake 3 Arena. Za zvuků tvrdého rocku si vychutnejte opravdové umění v Q3A zejména v podání hráčů týmu EYE.

Q3A - Annihilation

 

Které quakeovské video máte nejradši vy? Napište nám v komentářích!

Stanislav Mikeš
eSuba.eu

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama