TOP 5 nejprsatějších herních hrdinek. Zbožňovaná Lara a její obdařené kamarádky

Je možné sestavit podobný výběr bez Lary Croft? Ano, i když vlastně...
Lara Croft má mnoho kozplayerek, tedy cosplayerek
Lara Croft má mnoho kozplayerek, tedy cosplayerek

Časy se mění, ale ne zas tak rychle. Herní scéna stále zůstává převážně mužskou a klukovskou záležitostí. Proto je vysoce pravděpodobné, že v herním světě narazíte na nejednu hrdinku, jejíž tělo bude popírat genetiku a přírodní zákony. Hubené protáhlé tělo, nekonečně dlouhé nohy, vosí pas a nad ním tak objemný hrudník, že se v něm musí skrývat celá mlékárna Kunín.

A právě na hrudník, který často vykukuje zpoza titanového brnění nebo se doslova valí z výstřihu hlubokého jak propast Macocha, se zaměřujeme v našem krátkém žebříčku. Je skvělé, když můžeme s hrdinkou sympatizovat pro její pohnutý osud nebo sympatickou povahu, ale neuškodí, když se přitom taky máme na co koukat, co?

1. Lara Croft

1_lara_croft Foto:

V úvodu jsme si dělali srandu. Lara Croft nemůže v našem žebříčku vyvinutých ženských hrdinek samozřejmě chybět. Tahle vyzývavá archeoložka vysívala na plakátech v nejenom chlapeckém pokoji a kdoví, možná v některých visí dodnes. Téhle sympatické dámě právem patří místo v našem žebříčku. Ale bacha, zrestartovaná omlazená Lara z nového Tomb Raidera absolvovala nepříjemné "realistické" zmenšení hrudi. Nene, tudy cesta nevede!

2. Jakákoli žena z Dead or Alive

2_dead-or-alive-5-ultim7iket Foto:

Hráli jste někdy hru, v níž každá ženská postava byla sex bomba? Pokud kývete hlavou, pak muselo jít nepochybně o Dead or Alive. V téhle hře se skutečně podprsenky pod 85D příliš nenosí. Možná i díky tomu si ale hra našla věrné fanoušky, kteří se k ní neustále vracejí.

3. Ellie

3_ellie Foto:

Odvážný tip do našeho žebříčku. Ale sami musíte uznat, že řízná Ellie z Borderlands 2 si v něm místo zaslouží. Ellie je prototypem ženy, která je něžná v duši, ale drsná na povrchu. Zároveň víte, že jí nedělá problém vás přepít v hospodě. A to je právě jedna z věcí, pro kterou ji hráči milují. 

4. Kouzelnice z Dragon’s Crown

4_dragons crown Foto:

Máte rádi RPGčka? Pak možná budete znát Dragon’s Crown. Hru, v níž je nejpopulárnější postavou kouzelnice. Nevíme, jak to mocná čarodějka dělá, ale ve hře zvládá chodit vzpřímeně.

5. Ivy

5_-soul-calibur-5ivy Foto:

Bojové hry bývají většinou rájem pro vnadné ženské hrdinky. A série Soul Calibur není výjimkou. Ivy z pátého dílu této hry má v každém souboji navrch, jen co vejde do ringu. Divíte se?

Chybí v žebříčku vaše oblíbená prsatice? Dejte nám vědět v komentářích!

Stanislav Mikeš
www.eSuba.eu

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama