TOP 5 SEXY HRÁČEK do letní nepohody: Se kterou byste zapařili?

I hraní her může být zatraceně sexy...
Cindy je naše jednička. A kdo je ta vaše?
Cindy je naše jednička. A kdo je ta vaše?
gamebreaker.tv

Rovnoprávnost vládne světem a ani hraní počítačových her už dávno není pouze mužskou doménou. Vzít do ruky myš, klávesnici nebo gamepad už se nestydí ani ty nejžhavější sexy kočičky – a my se nedivíme. Vždyť, co může být lepšího, než si v odporném vedru pustit v chládku domova třeba Dotu 2?

Nic. A i proto jsme vám zprostředkovali seznámení s pěticí holek, kterým to letos v létě fakt sekne. No, posuďte sami. Se kterou byste si zahráli vy? Byla by to Cindy z úvodní fotky? Cindy se při hře vždy hodně soustředí, protože na každém momentu přece záleží...

Jordan by měla za to věčné hraní dostat zákaz vycházení z pokoje... Foto:
Jordan by měla za to věčné hraní dostat zákaz vycházení z pokoje...

To Jordan je jiná dračice, jako noční zvíře je nejaktivnější po večerech. I proto věříme, že by si s ní rozuměl kdekdo z vás. A protože náruživě využívá i team speaku, třeba si ní pokecáte při multiplayer online pařbách i vy!

Paletta si svá vítězství užívá náramně. Foto:
Paletta si svá vítězství užívá náramně.

Zato Palleta si multiplayer řežby nejraději dává se svými protivníky (tedy protivnicemi) naživo – jen tak můžou propuknout emoce skutečně naplno!

Německo dalo světu dobrá auta a Hilde. Díky, Německo. Foto:
Německo dalo světu třeba dobrá auta a Hilde. Díky, Německo.

Hilde je sice kovaná Němka a nad postelí má prý pověšený plakát Bastiana Schweinsteigera, ale nepoznal by to asi nikdo. Jižanská horkokrevnost jí totiž panuje v žilách díky její turecké mamince. Play Station pak prý již dávno vyměnila za počítač, jak se sluší a patří na takovou vzornou holku.

Kvůli Alexandře asi vezmeme na milost i Xbox. Foto:
Kvůli Alexandře asi vezmeme na milost i Xbox.

I konzole však někdy mohou být fajn a nejlepším důkazem toho je Alexandra. Na svůj Xbox nedá dopustit, stejně jako na Skyrim, který na něm paří od nevidím do nevidím. A jak jste na tom vy? Kolik vašich sexy kamarádek podlehlo svodu počítačových her?

Duke Nukem je pán!

8 nejvíc cool hrdinů videoherních stříleček

Ondřej Najman
eSuba.eu

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama