TOP GEAR se vrací už v květnu. A bude u toho i STIG!

Když se dva perou, divák se směje...
Hvězdy Top Gearu jdou k Amazonu

Už jenom několik měsíců nás dělí od nových dílů Top Gearu. Populární motoshow sice uvidíme bez původní trojice Clarkson, May a Hammond, která chystá nový pořad pro Amazon, ale BBC slibuje, že dosavadní fanoušci určitě nebudou zklamaní. Nový hlavním moderátorem bude Chris Evans (ne, není to ten Captain America), který se během návštěvy v kuchařském pořadu Saturday Kitchen prokecnul, že první díl půjde na britské obrazovky 5. května nadcházejícího roku. Televize pak jeho informaci opravila, že v tento den skončí výroba celé nové série, přičemž první díl bude mít premiéru o tři dny později.

"Natáčení už je v plném proudu. V lednu vyrážíme do Ameriky na náš první mezikontinentální výlet," láká Evans. Jeho televize ale nepotvrdila, kdo s ním bude spolumoderovat - některé informace si chce evidentně nechat jako žolíka. Jistá je však účast Stiga. Tajemný jezdec tak odolal lákání Clarksona, nebo je prostě jeho postava součástí licence Top Gear, takže Amazonu v tomto případě nestačil ani jeho obří rozpočet.

Nový moderátor Top Gearu s legendárním Stigem Foto:

Na co se můžeme každopádně těšit, že si to oba pořady rozdají v přímém souboji o diváky. Clarksonův pořad totiž bude mít taky premiéru taky už příští rok, ale pravděpodobně až na podzim.

Co myslíte, může to Top Gear s novými tvářemi rozjet ještě rychleji než minule, nebo ho clarksonovská konkurence smete ze silnice?  

Trojka z Amazonu si koupí i tebe!

Jeremy Clarkson zase rozzuřil BBC. Takhle ničí poslední zbytky starého Top Gearu!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama