Toxique, Jäger Vibes a DJ Bigles rozpálí COOL DAY

Že bude oslava 5. narozenin Prima COOL s názvem COOL DAY v úterý 1. dubna v pražské La Fabrice mejdan jak se patří, už asi nikdo nepochybuje. A k pořádnému mejdanu patří i muzika. Koho uvidíte a uslyšíte?
Toxique
Toxique
toxique.cz

Kromě Re-Play zóny plné konzolí a playstationů, Red Bull simulátoru Formule 1, přístroje na MindBall, soutěží ve stylu našich pořadů Pekelná výzva & Těžká dřina o snowboardy a další super ceny, se můžete těšit i na exhibici trojnásobného mistra světa v bike trialu Petra Krause a taky na HUDBU!Vstupenky na COOL DAY nelze koupit na místě. Kupujte je už teď za 100,- Kč na ticktestream.cz – kapacita je omezená!

Úderem osmé večerní ovládnou pódium v La Fabrice rozjetí Toxique. Kapela v čele s extravagantní Klárou Vytiskovou produkuje veselý elektropop pozitivní taneční muziku založenou na silných melodiích, opepřenou moderními elektro zvuky. Ale nečekejte jen elektronická cinkrlátka. Toxique hrajou živě a umí to na pódiu pěkně rozpálit!

Poslechněte si jejich singl Turn Me On:

Toxique - Turn Me On

A tady mrkněte na exkluzivní gratulaci Kláry Vytiskové ke třetím narozeninám Prima COOL:

Toxique přejí Prima COOL

VŠECHNY VSTUPENKY BUDOU SLOSOVÁNY. V osudí budou snowboardy, vychytaná sluchátka, zásoba chipsů na hodně velkou party, vstupenky do kina a další ceny.Dalším bodem programu bude unikátní perforformance Jäger vibes tedy DJ Nobodylisten s živým bubeníkem Rae Montanou, kteří předvedou svůj divoký třičtvrtěhodinový set v barvách Jägermeistra.

Podívejte se na teaser zde.

A zlatým hřebem večera bude sympatický DJ Bigles, který vás svým mixem elektroswingu, popu a funky obohaceného videoprojekcí zaručeně roztančí. 

Tak doražte! COOL DAY startuje 1. dubna v pražském klubu La Fabrika už v 16 hodin. 

A BUDE to KRUTOPŘÍSNÝ!

COOL DAY plakatek HP info 960

Přijďte s námi zapařit!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama