TRAILER: George Clooney ve sci-fi Země zítřka

Vydejte se do tajuplného města, kterému vládne... Dr. House?
George Clooney a velké verneovské dobrodružství.
George Clooney a velké verneovské dobrodružství.
The Walt Disney Company

AKTUALIZOVÁNO O ČESKÉ TITULKY A DABING!

Originálních blockbusterů je jako šafránu. Z minulých let můžeme jmenovat třeba Pacific Rim, Gravitaci nebo Interstellar, a teď se mezi velkorozpočtové originály přidává další sci-fi. Jmenuje se Země zítřka, natočil ji Brad Bird (Úžasňákovi, Mission: Impossible – Ghost Protocol) a hlavní roli si v ní zahrál George Clooney, který se jinak v obřích projektech prakticky nevyskytuje.

Co ho donutilo tuhle tradici (znovu) porušit? Pokud se mu zásadně neprodražila svatba, snad jej zaujal příběh Země zítřka, který se točí kolem stárnoucího vynálezce Franka Walkera. Ten kdysi navštívil tajemné futuristické město, ve kterém se realizují ty nejúžasnější vědecké nápady. A nyní se do něj musí vrátit z důvodů, který ještě pořád nejsou zcela jasné.

Franka bude každopádně doprovázet mladá dívka Casey v podání Britt Robertson a v Zemi zítřka se setká se svým bývalým mentorem Davidem Nixem, kterého ztvární Hugh "Dr. House" Laurie. Že stále moc netušíte, co máte čekat? Hodně nápověd vám poskytne nový trailer, který vnadí na mix klasické verneovky a přísně moderního sci-fi dobrodružství. Nádhera!

Trailer Země zítřka s českými titulky:

Země zítřka (2015) trailer

Trailer Země zítřka s českým dabingem:

Země zítřka (2015) trailer dabing

Země zítřka dorazí do českých kin 21. května. Jak to zatím vidíte s nákupem lístku?

Karel Ryška, Prima Cool

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama