Třeskuté pondělí na Prima COOL

Od pondělí 18. 6. 2012 začínáme vysílat zbrusu novou řadu sitcomu Teorie velkého třesku! Představí se vám i první část dvoudílného dokumentu Apokalypsa: Proč a jak, jehož vizuální efekty a 3D animace byly nominovány na cenu EMMY.

Veleúspěšný americký sitcom Teorie velkého třesku je na Prima COOL stálicí. I pátou řadu budete moci sledovat v klasickém čase od pondělí do čtvrtka ve 21:15 v dabované verzi a od úterý do pátku v 15:10 v původním znění s titulky.

 

Kromě vztahových peripetií a vtipných hlášek se můžeme těšit na skutečného kosmonauta NASA Mika Massimina a setkání Sheldona se slavným fyzikem Stephenem Hawkingem! Seriál rozhodně neztrácí dech, pátá série měla v USA zatím nejvyšší sledovanost ze všech. Sledovanost jednotlivých epizod často překročila 16 milionů diváků, přičemž nejsledovanější byla 15. epizoda.  

 

O dalších červnových novinkách se dočtete ZDE

 

V pondělí 18. 6. se ale můžete těšit i na premiéru filmu Apokalypsa: Proč a jak, respektive na jeho první část, a to od 20.15.

 

Dokument společnosti Discovery důkladně rozebírá řadu nejhorších možných scénářů zkázy Země.

 

Mohla by erupce supervulkánu v Yellowstonském národním parku způsobit nečekanou změnu klimatu a zkázu planety? Proč končí mayský kalendář 21. prosincem 2012? Mohla by být globální virová pandemie vražednější než španělská chřipka v roce 1918? Země a veškerý život na ní nejsou rozhodně v bezpečí a zůstává otázkou, kdy a z jakého směru se apokalyptičtí jezdci vynoří.

 

Dokument byl v roce 2009 nominován na televizní cenu Emmy za nejlepší vizuální efekty a 3D animace.

Anketa

Kterou postavu z Teorie velkého třesku máte nejradši?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama