Úterní COOL se projede na koni i v supersporťáku

Večerní primetime na Prima COOL pohostí klasický western, nejmodernější auta i další pochutiny. Startujeme od 20.15!
I touhle károu se projedete s Top Gearem
I touhle károu se projedete s Top Gearem
moibibiki.com

Úterý večer bude ve znamení stylového pohybu! Nejprve začneme bouráky v premiérové řadě Top Gear XX, následně se přesuneme pohybem v partnerských vztazích Teorie velkého třesku, a přes pohyb bránic v Partičce vše zakončíme originálním westernem Zlomený oštěp!

Rekapitulace: od 20.15 startuje třetí, premiérový díl Top Gear XX. V tom naše oblíbená britská trojice provětrá Ferrafi 458, Audi R8 a McLaren MP4-12C (a samozřejmě i další famózní káry) na cestě po krásném Španělsku.

Z celebritek za volantem tentokrát dojde na geekovského boha Benedicta Cumberbatche, kterému to sekne jak ve filmech a seriálech, tak i za volantem. A když už je řeč o geecích...

Top Gear live 960

TOP GEAR LIVE bude poprvé i v České republice!

Ve 21.20 večer pokračuje parádním dílem Teorie velkého třesku!

Jak už padlo, tentokrát dojde na návrat k tematice "Leonard má rád Penny", která seroš provází od prvního dílu...

Díl jménem Hypotéza rekombinace krom jejich lehce trapného nového rande přinese i zbytek našich geeků, kteří se baví Osadníky z Katanu. Jak to dopadne, si možná pamatujete, jak se však říká – opakování je matka moudrosti.

Teorie velkého třesku - Koitus 20s

Po nezbytné dávce Partičky, startující ve 21.50, pak od 22.45 dorazíme do finiše ve formě westernu Zlomený oštěp. A nejedná se jenom o ledajaký výlet na Divoký západ, tenhle má totiž příchuť Shakespeara!

Zlomený oštěp se totiž vymyká standardním westernům – nejde o nějaké nadsazené, ležérní dobrodružství, naopak máme co dočinění s tragédií...

Právě na půdorysu jeho Krále Leara snímek z roku 1954 popisuje konflikt mezi drsným, ač marně fašounským rančerem Mattem Devereauxem, který rád bere zákon do vlastních rukou a uvrhne tak na svou rodinu řadu nešťastných a pekelně temných příhod.

Buď vás zdejší dlouhé, leč vypointované dialogy strhnou svým patosem, anebo přinejhorším uspí. Tak či onak je úterní COOL trefou do černého!

(lol)

To nejlepší z Top Gearu

Premiérová 20. řada Top Gearu každé úterý na COOLu

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama