Úterý na COOLu nabídne večer plný inteligence

Nenechte svůj mozek zakrnět a trénujte ho zábavně spolu s Top Gearem, TBBT a QI. V úterý od 20.15.
Hlavní hrdinové Teorie velkého třesku
Hlavní hrdinové Teorie velkého třesku
archiv Prima COOL

Edutainment: podstatné jméno, znamená zábavní obsah vytvářený s cílem jak učit, tak i pobavit.

Právě v takovém duchu se ponese úterý večer s Prima COOL. Těšit se můžete na benzínovou zábavičku s premiérovým dílem Top Gear, svět nerdů z Teorie velkého třesku i test znalostí v QI – Na vše máme odpověď.

Vše nakopneme krátce po osmé večerní po odvysílání Kdo přežije: Polynésie, a to od 20.15 s druhým dílem nové řady Top Gear.

V epizodě naše trojice moderátorů ujede (doslova) na luxusní káře Ferrari F12 Berlinetta, z hostů se objeví režisér Ron Howard (Apollo 13, Duel Frost/Nixon, loňští závodní Rivalové) a dojde i na kompetetivní závod mezi dvěma parkurovými běžci a motocyklem!

Po hodině automobilových radovánek přijde čas na slavnou živou/mrtvou Schrödingerovu kočku v dalším díle Teorie velkého třesku.

Howardocentrický díl se zaměří na sen každého malého kluka i leckteré malé holky – totiž blížící se let do vesmíru na mezinárodní vesmírnou stanici.

Jeho milá Bernadette se však bojí o Howardovo bezpečí, a výlet na oběžnou dráhu mu proto zakáže. To však neměla dělat, protože přes podobný, kariéru rušící zákaz nejede vlak ani v případě takového vztahového mimoně, jakým je Wolowitz.

Krom toho se v epizodě mihne i dvojice slavných herců ze Star Trek: Nová generace. Jednak Brent Spinner, původní představitel Data, a pak i stará známá Sheldonova Nemesis Will Wheaton!

Will Wheaton (druhý zleva) Foto: tvequals.com

Herci ze Star Treku: Nová generace v TBBT: Bent Spinner a Will Wheaton (zleva)     Foto: tvequals.com

Ještě než od 22.50 dorazí thriller Auto – to aby nebylo dost benzinového odéru –, můžete si s hodinu trvajícím QI – na vše máme odpověď protrénovat mozek i svou bránici.

 

Prodloužený díl QI s tématem Apetit startuje na Prima COOL od 21.50.

To nejlepší z Top Gearu

Premiérová 20. řada Top Gearu každé úterý na COOLu

QI - Leoš Mareš v roli moderátora

Devět zajímavostí z QI - Na vše máme odpověď

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama