Úterý rozzáří Satanův měsíc a James Blunt

Večer plný smíchu zakončí hororové děsy. Začínáme v úterý ve 20:15 na COOLu!
James Blunt a Stig v Top Gearu
James Blunt a Stig v Top Gearu
bbcamerica.com

Než se dostaneme na děsuplný vrchol večera, hororový snímek Satanův měsíc, dá úterní program Prima COOL divákům pořádně zabrat.

Ale pojďme pěkně popořadě.

Večer zahájíme třetím dílem Top Gear XXI. V tom si Hammond otestuje nové Porsche 918, Jeremy si zajezdí s dánským Zenvo STI a celá trojice zkusí dokázat, že i jízda úspornýma kárama může být zábava.

Jako host se pak představí zpěvák James Blunt, kterého sice můžete znát hlavně pro jeho medový hlásek, sám se však rozpovídá i o tom, jak jako důstojník britské armády během zachránil svět před třetí světovou válkou.

James Blunt v Top Gearu Foto:

 

Právě Bluntova jednotka totiž měla na starost dobytí letiště v Prištině, když sem během invaze zčista jasna dorazil nečekaný ruský kontingent...

Richard Hammond - Na hraně: můj životní příběh

Richard Hammond z Top Gearu vydává knihu!

Následně naváže duo Teorie velkého třesku od 21:25 a po ní Partička od 22:00. V prvním jmenovaném v úterý započte repríza 3. řady seriálu, stane se tak dílem Fluktuace elektrického otvíráku na konzervy.

V něm se naše skupinka po seriálové pauze vrátila z antarktické mise (na kterou naštěstí odjeli včera…). Zatímco Leonard se nemůže dočkat Penny – a její city jsou zjevně vzájemné – Sheldon se přimknul k fascinujícím výsledkům svého výzkumu monopólů, které si sebou přivezl.

Záhy však zjistí, proč data nedávala moc smyslu – kluci totiž elektrickým otvírákem na konzervy omylem ovlivnili celý jeho pokus... A to se prostě ve vědecké komunitě rovná sebevraždě.

Teorie velkého třesku - Sexuální přitažlivost 40s

Ve 22:50 na ty nejotrlejší počíhá démonický horor Satanův měsíc z roku 2005! Už jeho počátek udá tón – hlavní hrdinové Heather a Cole v dětství při masakru páchaném bizarní bytostí celého jdou o rodiče, následky si však sebou odnesou i do dospělosti…

Cole se totiž živí jako lovec duchů nikoliv nepodobný těm ze seriálu Lovci duchů. Má k sobě ostatně jako parťáka také sourozence – nikoliv však bráchu, nýbrž dospělou Heather, která dospěla v médium.

Jako červená nit se navíc filmem táhne tématika voodoo. Záběry ze slunného Haity takhle na podzim jistě přijdou vhod – už v úterý večer na Prima COOL!

 

Satanův měsíc

Přehrajte si na PrimaPLAY horor Satanův měsíc!

(lol)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama