Užijte si v Praze o víkendu sněhové nadílky

O tomto víkendu, 12. a 13. října, se v Praze uskuteční třetí ročník festivalu zimních radovánek Aprés Ski, jehož mediálním partnerem je Prima COOL.
Tereza Chlebovská bude řádit ve sněhu

Náplavka Rašínova nábřeží se tuto sobotu a neděli zahalí do sněhu a Pražané si tak budou moci užít zimních radovánek s několikaměsíčním předstihem.

Přijdou také herečky seriálu Cesty domů Markéta Hrubešová a Vendula Křížová a režisér Jiří Adamec, aby si i s dětmi vyzkoušeli nejrůznější zimní atrakce. Přivítá je nová a hlavně krásná posila komentátorského týmu vysílání fotbalových přenosů Ligy mistrů UEFA na Prima COOL – Česká Miss 2012 Tereza Chlebovská. Všichni společně v 15 hod. odstartují sobotní velkou šlehačkovou bitvu, kterou zaštiťuje Prima COOL.

Není pochyb, že mezi Palackého a Železničním mostem vyroste o víkendu doslova malé zimní středisko.

Návštěvníky přivítá snowpark a zábavné svahy pro nejmenší. Děti si užijí také zajímavou dráhu pro kola, nebo si budou moci na tváři nechat namalovat zimní motivy.

Nebudou chybět ani Snowpark závody pro veřejnost a vyjížďky na lodích, které jen tak bez řidičáku mimo Aprés Ski řídit nemůžete. Jedinečným zážitkem se mohou stát i unikátní skoky nad Vltavou.

Kdo má rád zábavu, toho možná potěší nefalšované šlehačkové bitvy Prima COOL, s nimiž se můžete vrátit do doby, kdy se dortové bitvy odehrávaly snad v každé filmové grotesce z počátku kinematografie.

Začínají po oba víkendové dny v 15 hod. a vyhrát můžete zajímavé ceny Prima COOL.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama