V neděli ovládne Prima COOL Doba ledová!

Mamut a lenochod s dítětem v náruči utíkají před plivající lávou. Pod šavlozubým tygrem se propadá zem. Zběsile vycení tesáky. Zůstal uvězněný mezi ledem a ohněm. Bude přátelství s mamutem tak silné, že býložravec zachrání predátora?
Veverka Scrat, bez níž by Doba ledová nebyla cool :)
Veverka Scrat, bez níž by Doba ledová nebyla cool :)
archiv Prima COOL

Dívejte se už tuhle neděli na Dobu ledovou od 20:00 na Prima COOL.

Manfred si, jak se říká, vytáhl Černého Petra. Je posledním mamutem, otravuje ho chodící neštěstí, lenochod Sid, a ještě ke všemu nechtíc zachrání lidské dítě. Přitom jeho rodinu vybili právě lidé.

Ke vší smůle chce dítě i šavlozubý tygr Diego, který ho touží odvést k tatíčkovi asi tak, jako přiznat, že lenochod je výš v potravním řetězci než on.

Doba ledová je série vtipných hlášek a zajímavých postav, ačkoli trochu připomínající animovanou studnici úspěšnosti, Shreka. Stejně jako ve Shrekovi tu máme morouse, který zanevřel na svět, nešiku a ukecánka alias ostudu přírody Sida.

Bonus je jízlivý šavlozubý tygr s utajovaným mateřským pudem a snahou udržet si poslední zbytek tygří vážnosti.

Doba ledová - upoutávka 30s

Zatímco mamut jde proti davu, ostatní zvířatka jdou s davem, hrajou si na vymírání a zkouší evoluční teorie. Jen jedna veverka si s nějakou Dobou ledovou neláme hlavu.

Scrat, připomínající lakomce Harpagona zkříženého se Sisyfem, chce jen oříšek, jeho lásku i prokletí zároveň. Zvířátko, které na obrazovce tráví nejméně času, je tak nejvtipnější i nejlidštější.

I diváci při testování publika před vydáním filmu byli ze Scrata tak unešení, že mu museli přidat scény.

Přežije jen silný, ale jak kdy. Někdy totiž přežije ten nejvtipnější a s největším srdcem.

Animovaná zábava vás čeká v neděli 1. 6. od 20:00 na Prima COOL.

Doba ledová - upoutávka 15s

Verča Loudová

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama