V sobotu bude Re-Play bojovat proti teroristům

Tentokrát se Re-Play podívá na taktickou hru Rainbow Six Siege!
Re-Play běží každou sobotu v 17.20!
Re-Play běží každou sobotu v 17.20!
archiv Prima COOL

Re-Play se v sobotu v podvečer detailně podívá na dojmy z bety chystané hry Rainbow Six Siege. Její start sice provázela řada technických nedorozumění, co ale výsledná hra? Jak se hraje? A máme se na co těšit?

V sobotu se také konečně dočkáte finálního verdiktu nad Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Hra podobně jako Zaklínač patří mezi tituly, které nemůžete zrecenzovat po jednom týdnu hraní, a tak Re-Play přináší detailní a hlavně definitivní výsledek.

Odvážlivce pak ještě čeká recenze strašidelné hry Soma. Ta je od tvůrců fantastické Amnesia: The Dark Descent, která vyděsila nejednoho hráče. Otázka je, jak ovšem dopadla podmořská verze - dostála svému předchůdci, nebo se jedná o další průšvih jako v případě A Machine for Pigs?

Z recenzí se také dozvíte o hře Grand Ages: Medieval, což je roztomilá strategie ze středověku, která tak trochu připomíná staré dobré Transport Tycoony.

Milovníky cosplaye pak jistě potěší i rozhovor s dvěma profesionálkami - NadyaSonikou a VampLee. Obě děvčata mají na Facebooku okolo půl milionu fanoušků, a tak vědí, jaké to je dělat cosplay na profesionální úrovni.

Nezapomeňte se tak dívat v sobotu v 17:20!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama