V sobotu se Re-Play podívá za Hvězdnými válkami

Nebude chybět ani nová Forza a DLC k Destiny.
Re-Play běží každou sobotu v 17.20!
Re-Play běží každou sobotu v 17.20!
archiv Prima COOL

Jste fandové Hvězdných válek? Nemůžete se dočkat Epizody VII? Tak to vás možná zaujme hra Disney Infinity 3.0. V téhle hře pro malé i velké můžete zažít dobrodružství jak z původní trilogie, tak i z novějších epizod. Jestli ale přináší třetí verze Disney Infinity i nějaké další změny, než jen nové mapy na hraní, to vám řekne v sobotu Re-Play.

Kromě toho se podíváme na zoubek i šestému dílu série Forza Motorsport. Hra tentokrát po Praze zavítala do Rio de Janeira. Autoři slibovali pořádný posun oproti pátému dílu hlavně co se týče celkového jízdního modelu, takže pokud dáváte přednost závodům, jistě si nenechte recenzi ujít.

Mezi dalšími hodnocenými hrami pak nechybí ani DLC The Taken King k Destiny. Tahle hra má svojí hardcore fanouškovskou základnu, která na ni nedá dopustit, pro nováčky je ovšem často těžké přijít hře na chuť. Změnilo se to s The Taken King?

Jako poslední se pak představí indie hra Skyshine's Bedlam, která vás zavede do postapokalyptického světa generovaných dobrodružství.

Pro pořádně nabitý díl, zapněte televizi jako vždycky v sobotu v 17:20!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama