V sobotu udeří Jim Carrey a Tim Allen!

Dvojice matadorů filmové komedie 90. let v sobotu večer spojí síly na vlnách Prima COOL.
Jim Carrey a Tim Allen to rozjedou v sobotu večer na COOLu
Jim Carrey a Tim Allen to rozjedou v sobotu večer na COOLu
Prima COOL

Nejprve se představí Tim Allen jako napravený kriminálníček, dvě hodiny nato dorazí dvojnásobná porce Jima Carreyho...

Oba vás budou přesvědčovat, že orientovat se v reálném životě je pěkná dřina.

Bláznivá svoboda od 20.00 připomene, jak bláznivá to může být – alespoň pokud jí žije Tim Allen. Jeho propuštěný podvodníček Tommy se za katr dostal kvůli svému chorobnému lhaní. Proto není překvapivé, že je na svobodě po pěti letech za katrem konfrontován s jejich dopady.

Poté, co se jako napravenec přestěhuje ke své sestře (Sigourney Weaver) a nastoupí nudnou práci ve fastfoodu, musí odolávat lákadlům svých bývalých kolegů ve zločinu, atakům spravedlnosti i vlastní matce, které nakukal, že byl posledních pět let ve Francii s kosmonautkou...

Kdo reaguje pozitivně na obličej nekutila Tima, najde Blázinovou svobodu ve 20.00 na Prima COOL.

Bláznivá svoboda - upoutávka 30s

Já, mé druhé já a Irena dorazí hned nato – ve 22.10. Druhá legenda, muž s gumovým obličejem Jim Carrey, nastoupí tentokrát ve dvojroli. Na pořadu je totiž rozdvojená osobnost.

Povětšinou je Charlie Baileygates (Jim Carrey) etalonem slušnosti a spořádanosti, pracuje ostatně už 17 u policie. Jenže pak se v něm čas od od času probudí jeho zlé dvojče Hank (Jim Carrey), které je agresivní, násilnické a rádo si přihne. Jednu věc, krom identického těla, ale přesto sdílejí – lásku k Ireně Watersové (Renée Zellweger).

Za filmem stojí bratři Farellyovi, kteří se do historie kinematografie vepsali především jako tvůrci snímků o totálně nechutných degenech – například Blbý a blbější či Něco na té Mary je.

Tak příjemnou zábavu v sobotu večír na COOLu!

Sobotní filmy 7.2.2015

(lol)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama