V sobotu udeří Leslie Nielsen jako Agent WC 40

Parodie na agenta 007 startuje v sobotu večer od 20.00 a to na Prima COOL.
Leslie Nielsen ve filmu 2001: Vesmírná prda
Leslie Nielsen ve filmu 2001: Vesmírná prda
archiv Prima COOL

Agent Dick Steele (Leslie Nielsen) nemá jenom mírně oplzlé jméno (alespoň v angličtině), ale zároveň i místo v lize těch nejdrsnějších superagentů světa!

Jak už to však chodí, ani jemu se nevyhnuly přešlapy – a jistý generál Rancor je jedním z těch, kteří se mu tentokrát pokusí šlápnout na krk. Tento někdejší cíl Dickovy neúspěšné mise totiž míří za pomstou a pro její naplnění si musí odškrtat všechna povinná klišé z příručky filmových zloduchů...

Jak jste si jistě domysleli, parodie Agent WC 40 míří především na všemožné bondovky a další akční řežby plné soubojů s diktátory za svobodu i vlajku s pruhy.

Ve filmografii Leslieho Nielsena se tak nápadně podobá populární sérii Bláznivá střela. Někomu možná Agent WC 40 nesedne tak dobře, avšak srovnáte-li si Agenta WC 40 s pozdější vlnou řádově tupějších parodií (díváme se tvým směrem, Scary Movie!), nelze než stále tleskat jeho subtilnímu humoru.

A pokud stále nevěříte, že Leslie Nielsen se pro roli drsňáka se smyslem pro humor narodil, připomeňte si ve zbytku textu jeho fenomenální cestu z kanadských lesů až do hledáčku Hollywoodu...

Leslie Nielsen ve filmu 2001: Vesmírná prda

Leslie Nielsen – král parodie z divoké Kanady

(lol)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama