Ve čtvrtek vás vyděsí Záblesk budoucnosti!

Halloween se blíží do FlashForwardu – tohle nemůže dopadnout dobře. Přesvědčte se o tom ve čtvrtek ve 20.15 na Prima COOL.
Záblesk budoucnosti
Záblesk budoucnosti

Mohl to být stejně parádní seriál jako Ztracení, snad jen s méně mindfuckovým finále. Seroš Záblesk budoucnosti, v němž každý člověk na Zemi zažil krátkou vizi sebe sama v šest měsíců vzdálené budoucnosti, se toho vlivem zaříznutí nedožil. Jeho milované první a poslední řadě to však nic neubírá na famóznosti!

Ve čtvrtek od 20.15 to můžete znovu zjistit na vlastní rohovky v epizodě Děsivý den.

Jejím z nejzajímavějších bodů je oblíbené téma každého díla řešícího cesty časem – totiž je-li možné změnit budoucnost. Otázka visela ve vzduchu už od počátku řady, konečně se však dočkáme jisté odpovědi.

Takže bez konkrétních spoilerů: Ano, jde!

Záblesk budoucnosti 8.8.2013 - upoutávka 20s

Poté, co se totiž tým Mosaic, skupina FBI vyšetřující útok, ocitne pod náporem, se Janis dostává do nemocnice a kvůli zranění se ukazuje, že její děloha zřejmě nikdy nebude s to hostit zárodek dítěte. Problém je, že Janis ve své vizi viděla sebe sama těhotnou.

Ach, ty časové paradoxy...

Na konci dílu pak Simon (hraný nikým jiným než Dominikem Monaghanem, známým z role hobita z Pána prstenů i Ztracených) dorazí do L. A. s detailnějšími zprávami o tajemném experimentu, jenž celé počáteční futuristické vize (doslova) způsobil.

Pokud vám navíc není jasný koncept Schrödingerovy kočky, epizoda vám to náramně vysvětlí...

Záblesk budoucnosti se utěšeně rozjíždí a byla by škoda nebýt u toho!

Dejte si šestý díl ve čtvrtek od 20.15 na COOLu!

(lol)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama