Vetřelci z hlubin ohrozí svět!

V oceánech se skrývá cosi tajemného... Už v neděli 20. ledna vás to vtáhne do děje. Nový mysteriózní seriál Vetřelci z hlubin navazuje na tradici filmů, jako byly E. T. Mimozemšťan a Blízká setkání třetího druhu. Na Prima COOL se na něj těšte každou sobotu a neděli v 17.40.
Vetřelci z hlubin - upoutávka - Obrázek 4

V seriálu s originálním názvem Surface objeví mladá oceánografka Laura „Dee“ Daugteryová při výzkumném ponoru u dna moře trhlinu, která klesá až do neprobádaných hlubin. Její ponorka narazí na obrovské neznámé stvoření, jež vydává tak silné elektrické výboje, že s plavidlem doslova zamávají.

 

Vetřelci z hlubin - Cosi podivného

 

Lousianský pojišťovací agent Richard Connelly mezitím prožije trauma. Jeho bratra při potápění v Mexickém zálivu stáhne podobná bytost ke dnu. Čtrnáctiletý Miles Barnett ze Severní Karolíny zase jednu z nestvůr chová, a to už od vajíčka.

 

Více o postavách a hercích se dozvíte ZDE

 

Po celém světě se začínají dít podivné věci. Padají hvězdy, děsivý řev roztrhne jihoafrický maják a na pláž v Severní Karolíně vyvrhne moře podivnou mršinu, o které úřady tvrdí, že to je jen otrávená velryba. Vládní agenti v čele s Davisem Leem z Pentagonu a tajemným srbským vědcem Aleksandrem Cirkem se všechno snaží udržet pod pokličkou a zastaví Lauřin výzkum.

 

Vetřelci z hlubin - Potvora

 

Jenže touha poznat neidentifikovaný druh nedá vědkyni spát. Laura a další hrdinové, kteří se s novou formou života setkali, se snaží rozluštit tajemství zdánlivě nádherného stvoření.

Dobrodružné pátrání je zavede do nejtemnějších hlubin moří i na hrozivá místa po celé Zemi. Ač si to ještě neuvědomují, osud světa se ocitne v jejich rukou...

 

Vetřelci z hlubin - Bude se líbit

 

Tohle mysteriózní drama vás pohltí!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama