Vetřelec³ se vrací zpátky k děsům!

Už potřetí přichází cooltovní díl Vetřelce – a tentokrát Ripleyovou dožene na planetě hrdlořezů! Děste se ve čtvrtek od 21.50 na COOLu!
Vetřelec
Vetřelec

Mysleli jste si, že druhý díl Vetřelců skončil skoro happy endem? Ripleyová, Newt a ostatní si spokojeně hoví v lodi odlétající ze zničené planety, veget...

Mňo, pak jste se škaredě zmýlili! Na loď Sulaco pár potvor nakonec proklouzlo, zrasovalo Newt i Hickse – a Ripleyová nakonec ztroskotá na blízké vězeňské planetě.

KVÍZ: Otestujete si znalosti Vetřelců

Sama, neozbrojená, musí čelit nejen xenomorfům, ale i místním hrdlořezům... Ve filmu Vetřelec³!

Vetřelec 3 přichází z dílny zručného režiséra Davida Finchera. Ten se proslavil filmy jako Sedm, kultovním Fight Clubem, Social Network i loňskou hitovkou Muži, kteří nenávidí ženy.

Pro Finchera byl Vetřelec³ filmovým debutem (!!), jeho prazvláštní vize je však na filmu znát z každé minuty na stylizaci a atmosféře.

V lidské řeči to znamená, že Fincher se po akčních Vetřelcích (druhém filmu) rozhodl pro návrat k hororovým elementům z Vetřelce prvního.

Vetřelec 3 - upoutávka 30s

Hutné napětí je krájeno už jen statusem Ripleyové jako jediné ženy na planetě, kam byli naházeni ti nejtěžší kriminálníci z galaxie.

Navíc vzhledem k tomu, že planeta slouží jako vězení, na ní není ani jediná zbraň. A pěstním soubojem monstrum plné čelistí a kyseliny asi jen tak neporazíte...

A do toho se brzy ukáže, že Ripleyová sama má v sobě vetřelčí larvu, která bude chtít brzy na svět. Na Ripleyovou tak čeká ultimátní oběť.

O gotických kvalitách ultratemného Vetřelce³ se však přesvědčte sami už ve čtvrtek ve 21.50...

Vetřelec 3 - upoutávka 15s

Chcete vědět víc?

  • Film měl problematické natáčení, které dokonce začalo bez scénáře.
  • Studio bez Fincherova souhlasu film upravilo, včetně traileru, jenž naznačoval, že se bude odehrávat na Zemi...
  • V jiné verzi filmu se Vetřelec nevylíhl ze psa, ale z buvola!
  • Michael Biehn si za svou fotku na obrazovce počítače odnesl větší honorář než za roli ve Vetřelcích…
  • Kultovní spisovatel William Gibson (román Neuromancer) napsal jednu z verzí scénáře.

(lol)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama