VIDEO: 5 totálně šílených her, které si prostě musíte zahrát!

Jsou úchylné, ale proklatě zábavné! Mrkněte se na pět nejšílenějších her, které kdy spatřily světlo světa!
Když nemáte úspěch u žen jako člověk, zkuste to jako holub!
Když nemáte úspěch u žen jako člověk, zkuste to jako holub!
Steampowered.com

Máte rádi dostihy? Tak pak zkuste simulátor jejich japonské verze. Garantujeme vám, že nic ujetějšího jste jaktěživ neviděli. Ve hře Japan World Cup 3 se můžete prohánět po virtuální dráze s delfínem anebo i s yettim. A ano, můžete být i pořádně zákeřní!

Nejšílenější hry 1

Jste osamělá duše snažící se najít spřízněnou osobu? A nechcete si to nejdřív nanečisto natrénovat? A co takhle to zkusit na simulátoru randění ptáků? Hloupé fóry stranou, tohle je opravdu simulátor, v němž randí ptáci. Na začátku hry si vyberete svého ptáka a za pomocí konverzačních balících technik pak můžete balit holubičky. Nekecáme, mrkejte na video!

Nejšílenější hry 2

Dobrý den, kozy ven! A to doslova. V ujetém simulátoru ze života kozy máte za úkol vyvenčit kozu a v rámci otevřeného světa plnit různé úkoly. Chcete poznat svět ze zvířecí perspektivy? Tak to je Goat Simulator přesně pro vás. Uvidíte sami, že si vás mečící kozička rychle získá!

Nejšílenější hry 3

Vysávání je pořádná otrava, to ví každý. Ale najde se i skupinka lidí, pro něž je tato činnost smyslem života. A pokud jste si mysleli, že na světě bylo vymyšleno snad všechno kromě simulátoru vysavače, pak jste se strašně spletli. Simulátor vysavače je totiž dávno na světě a má početnou komunitu fanoušků. V současnosti se tak připravuje jeho pokračování. Sláva vysávání!

Nejšílenější hry 4

Jaké to je být otravným hmyzem? Nic moc, ale má to i své výhody. Například můžete šmírovat spící krásky v posteli. V šíleném hmyzím simulátoru zažijete pořádnou porci legrace. Nevěříte? Tak se sami podívejte na video níže!

Nejšílenější hry 5

Znáte nějakou šílenou hru, která nám ve výčtu chybí? Šup s ní do komentářů!

Stanislav Mikeš
eSuba.eu

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama