VIDEO: Blizzard sejmul tisíce podvodníků. Podívejte se, jak cheatovali!

Herní verbež se objevila v nejnovější hře od Blizzardu. Ten se ovšem s podvodníky vypořádal velmi rázně!
Cheateři udělali pápá...
Cheateři udělali pápá...
Blizzard

Heroes of the Storm (HotS) je jedním z posledních přírůstku do rodiny populárních „MOBA“ her, tedy her, v nichž jsou hráči nuceni spolupracovat v týmu a hrají proti soupeřům v jedné velké aréně. Vedle DotA 2 a League of Legends je HotS nejvyhledávanější hrou tohoto žánru.

Velká popularita HotS samozřejmě přitahuje i nejrůznější podvodníky. Ti využívají ke hrám různé cheaty včetně map hacků, díky nimž vidí přes herní překážky a mohou tak snadněji zabíjet soupeře. Velice populární jsou v tomto ohledu právě hrdinové, kteří umějí útočit na dálku. Na příklady podvodů v této hře se můžete ostatně podívat v okolo přiložených videích.

Příklad č. 1 – Hráč se nestydí použít map hack

Příklad č. 1 – Hráč se nestydí použít map hack

Jestli něco dokáže reputaci multiplayerové hry poškodit, tak je to právě masivní rozšíření různých podvodů. Není proto divu, že Blizzard celou situaci nevzal na lehkou váhu a naopak rázně konal. Zablokoval účty tisícovkám podvodníků a (což je na Blizzard nezvyklé), vydal i oficiální prohlášení. „Podvádění a hacky nebudou při hraní Heroes of the Storm tolerovány, jelikož podkopávají soutěživost hráčů,“ stojí v prohlášení, které bylo uveřejněno na oficiálním webovém fóru Blizzardu.

Příklad č. 2 – Podívejte se, jak se v HotS podvádí!

Příklad č. 2 – Podívejte se, jak se v HotS podvádí!

Blizzard se tedy vcelku dost hlasitě postavil na stranu poctivých hráčů a dal jasně najevo, že podvodníky ve svých hrách nebude tolerovat. A tak to má být!

Stanislav Mikeš
Esuba.eu

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama