VIDEO: Internetem otřásl první trailer na GTA 6. Tohle musíte vidět!

Chystá se bombastický návrat do Vice City?
Grand Theft Auto VI
Grand Theft Auto VI

Málokdo si uvědomuje, že GTA 5 vyšlo už před dvěma lety a vzhledem k tomu, jak rychle vychází další díly oblíbených sérií, se nemůžeme divit zájmu Rockstaru rozjetý vlak nezastavovat. Šesté Grand Theft Auto proto můžeme očekávat už do dvou let a mnohé naznačuje i nový trailer, který bourá základy internetu.

Je přímo z enginu a v dech beroucí grafice představuje architekturu a zpracování vozidel. Podle loga je jisté, že se vrátíme zpátky do Vice City (i když město spíše připomíná Liberty City), které s sebou přináší i osmdesátkovou náladu a nezaměnitelný floridský ráz.

  

První trailer na GTA 6 je tady!

Masakr, co říkáte? Kéž by takhle nové GTA skutečně vypadalo, protože pokud ano, splní se tím sen skupině fanoušků, která toto video připravila. Bohužel, nejedná se o oficiální video z produkce Rockstaru, byť se tak tváří a neschází mu patřičné ambice. Jako vzor by však posloužit mohlo, co říkáte?

Real GTA

Skutečné GTA dokazuje, že Los Santos existuje!

Anebo by vás mohly taky zajímat nejdivnější momeny, které zažili hráči v GTA V! Zejména pětka je možná až příliš... Více v galerii:

Zdeněk Princ - facebookové stránky autora


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama