VIDEO: Přijde po Pánovi prstenů a Hobitovi Silmarillion? Jackson vnadí na návrat do Středozemě!

Celé to má jen jeden malý háček...
Fandovský plakát Silmarillionu.
Fandovský plakát Silmarillionu.
http://captainjaze.deviantart.com/

Peter Jackson vždycky věděl, jak si pohrát s fanoušky. A ve zbrusu novém (mimochodem ohromně zábavném) videu jde vyloženě na krev, připravil v něm totiž velké pomrknutí směrem k Silmarillionu.

O adaptaci Tolkienovy sbírky příběhů, které se odehrávají ve světě Hobita a Pána prstenů, se mluví už mnoho let. A po dokončení filmového Hobita je touha po jeho zhmotnění silnější než kdy dřív, čehož si je Jackson samozřejmě dobře vědom. Jak na to reagoval? V tříminutovém zábavném vzkazu pro fanoušky Doctora Who leží před kamerou kniha plná založených stránek. A když se podíváte trochu pozorněji, dojde vám, že se Jackson probíral právě Silmarillionem.

VIDEO: Jackson vnadí na Silmarillion

Znamená to, že ho brzy natočí? Tady už je situace bohužel horší. Práva na Silmarillion vlastní Tolkienovi potomci, kteří filmy nemají moc v lásce, a je dost nepravděpodobné, že by se jich chtěli vzdát. Možná je někdy přesvědčí pořádně velký šek o studia Warner Bros., které stojí za Hobitem a Pánem prstenů. Dosud ale žádné vyjednávání neprobíhá, takže může Jackson maximálně takhle popichovat.

Chtěli byste vidět filmový Silmarillion? A které příběhy přesně? Pokud jste knihu četli, určitě se ozvěte v diskuzi!

---

Než se stane zázrak, musíme se spokojit s jinými fantasy. Třeba s Alenkou s Warcraftem.

Hobit: Bitva pěti armád

Hobit půjde na krev: Rozšířená verze posledního filmu nebude pro děti!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama