Víkendový herní nářez na COOLu! Český turnaj on-line

Konec školního roku je třeba náležitě oslavit. Co třeba jednou z největších herních akcí v České republice?
Finals

Tento víkend se připravte na velký gamingový nářez! Ve Svitavách se totiž uskuteční vyvrcholení Národních lig a Hitpoint Masters, a to ASUS FINALS 6! A my ho budete přenášet on-line na COOLu!

V pořadí šesté zakončení prestižních domácích soutěží bude hostit svitavské kulturní centrum Fabrika od 28. do 29. června. Během těchto dvou dnů proběhnou finálové zápasy nejlepších hráčů z České a Slovenské republiky ve hrách League of Legends, Quake Live a StarCraft II. Soupeřit budou nejen o hodnotný hardware od ASUS, HyperX a Logitech, ale také o pořádný balík peněz. Hodnota výher dohromady přesahuje hranici 100 000 Kč. To vše můžete vidět buď živě ve Svitavách, nebo na streamu, který naleznete níže:

A určitě se máte nač těšit, protože celá akce bude velkým zakončením první letošní sezony a přehlídkou tuzemského elektronického sportu, takže jestli chcete vidět to nejlepší u nás, tak si nezapomeňte naladit na streamu http://www.twitch.tv/hitpointcz/ přímý přenos, který startuje tuto sobotu po 11:00. Zároveň si s námi budete také moci v rámci akce zasoutěžit o parádní ceny!

Finals Banner

Co se bude hrát?

 

Na programu tedy budou dvě duelovky – Quake Live a StarCraft II. V první jmenované se po roční pauze objeví nezdolaný šampion Kryštof "krysa" Černý, jenž vyzve vítěze páté sezony Artema "Needy" Černého, v dalším semifinále se pak utká česká stálice Václav "Forsty" Chmela a slovenský hráč Robo "oSKino" Porubsky. Strategický fenomén nabídne souboj mladičkého talentu Matěje "Blackbirds" Šimáčka a aktuálního šampiona Ondřeje "DeViL" Baluška. Vítěz ve finále potká někoho z dvojice špičkových Protossů – Tomáše "Harpner" Bruštíka nebo Vojtěcha "h34D_hUnT3R" Veselého. V týmové League of Legends se utká neporažená a naprosto dominantní eSuba s eEriness. Stříbrný tým ze základní skupiny Iron Team Gaming pak otestují favorizovaní InsideGames.

Mezi hosty a analytiky se na ASUS FINALS objeví exkluzivně také domácí League of Legends hvězdy Aleš "Freeze" Kněžínek, Pavel "Mozilla" Klaban a Pavel "Herdyn" Mikeš. V neděli pak do Svitav zavítá naše známá moderátorka Bětka z našeho RE-PLAYe!

ČASOVÝ HARMONOGRAM

Sobota 28. 6. 2014

11–13 StarCraft semifinále 1 – Blackbirds vs. DeViL

13–15 LoL semifinále 1 – eSuba vs. eEriness

15–17 StarCraft semifinále 2 – Harpner vs. h34D_hUnT3R

17–19 Quake semifinále 1 + 2 – krysa vs. Needy, Forsten vs. oSKino

19–21 LoL semifinále 2 – Iron Team Gaming vs. Inside Games

Neděle 29. 6. 2014

11–13 LoL zápas o 3. místo

13–14 Quake finále

14–16 StarCraft finále

16–18 LoL finále 2

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Legenda Freeze

Nejúspěšnější český profi hráč všech dob: aneb Jak Brňák dobyl herní svět

Chadima

Co je to vůbec ta DOTA? Rozhovor s profi hráčem!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama