Víme, co přinese BLIZZCON: Nový trailer Warcraftu a...

Vlhký sen fanoušků Blizzardu se již za několik momentů změní v realitu.
Letošní Blizzcon nebude jen o vypečeném cosplay...
Letošní Blizzcon nebude jen o vypečeném cosplay...

První listopadový víkend bude v americkém Anaheimu v Kalifornii pořádně rušno. Uskuteční se tam totiž již tradiční herní akce Blizzcon organizovaná předním herním studiem Blizzard. To má na svědomí herní pecky jako Warcraft, Starcraft nebo Diablo a v poslední době je hodně aktivní i na gamingovém poli. 

V Anaheimu se tak předně uskuteční celosvětová finále se statistovými dotacemi v dolarech v populárních hrách od Blizzardu, a to ve strategii Starcraft II a v karetní hře Hearthstone (dotace v každém z turnajů činí 250 000 dolarů, tj. cca 6 125 000 Kč) a dále v týmových hrách World of Warcraft (dotace rovněž 250 000 dolarů) a Heroes of the Storm (zde se bude hrát o rovných 500 000 dolarů, tj. o cca 12 250 000 Kč). 

Celý turnaj bude možno pochopitelně sledovat na řadě live streamů na Twitch.tv. Pokud nechcete, aby vám cokoliv uniklo, vyplatí se sledovat kanály věnované jednotlivým hrám  Twitch pro Hearthstone, pro Heroes of the Storm, pro Starcraft II a pro World of Warcraft. 

rtb_1 Foto:

Vedle gamingových turnajů se ale na Blizzconu představí i další novinky z univerza studia Blizzard. Především se očekává plný trailer, první informace a exkluzivní ukázky z chystaného filmu na motivy Warcraftu, který by měl do kin vstoupit příští rok v létě. Netrpělivě očekávané budou také další podrobnosti o vyvíjené FPS hře Overwatch, která nedávno vstoupila do fáze betatestování. A konečně není též vyloučeno, že Blizzard má schovaná další esa v rukávu jako např. možný datadisk k Diablu 3, popř. další rozšíření karetní Hearthstone.

Snad nemusíme připomínat, že vše podstatné z Blizzconu se dozvíte online na COOLu, hlavně od našeho herního specialisty Zdeňka Prince.

Na co se na Blizzconu těšíte nejvíce vy? Jsou to turnaje, nové hry nebo film Warcraft? Dejte nám vědět v komentářích!

Warcraft bude megahit...

VIDEO: Je to tady! První záběry z filmového Warcraftu vypadají velkolepěji než Avatar

Stanislav Mikeš
eSuba.eu

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama