Víme, koho shání tvůrci GTA do týmu! Kdy se dočkáme oznámení nové hry?

GTA už bylo dost, chceme něco nového!
Na čem pracují v Rockstaru?
Na čem pracují v Rockstaru?

Od vydání pátého dílu série Grand Theft Auto uběhly už dva roky, a i když vývojáři z Rockstaru slíbili, že budou svůj klenot postupně vylepšovat a doplňovat o nový obsah, naplno už musí běžet vývoj nového projektu. V náznacích se o něm dozvídáme z inzerátů, prostřednictvím kterých chce Rockstar doplnit svůj tým.

Jednou z inzerovaných pozic je designér, který má zkušenosti s asymetrickou stealth kooperací, pod čímž si můžete představit kradmou hru více hráčů s důrazem na jejich odlišné role. Jistě, do značné míry by tento popis sednul na průběh tzv. Heistů z online části GTA 5, věříme ale, že torontská pobočka Rockstaru pracuje na něčem novém.

A v tu chvíli ihned ožívají vzpomínky na hru Agent, která byla bez bližších informací odhalena v roce 2007 a poté uložena na dlouhou dobu k ledu. Naposledy se o ní mluvilo v roce 2013, kdy Rockstar obnovil ochrannou známku a po třech letech bychom se konečně mohli dočkat její kompletní resuscitace. Přání totiž bývá otcem myšlenky a v herní branži by nebylo ničím překvapivým, kdybychom se Agenta přeci jen dočkali.

Na každý pád se ale informace o nové hře dozvíme až v momentě, kdy bude značná část připravena a vývoj bude ve své druhé polovině, není totiž stylem Rockstaru slibovat věci předčasně.

 

GTA V se přesouvá do Minecraftu

VIDEO: Herní invaze! GTA 5 se stěhuje do Minecraftu, podívejte se na mapu

 

Zdeněk Princ - facebookové stránky autora

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama