Votvírák bude plný speciálních vystoupení!

Nejen pořadatelé se pilně připravují na 13.–15. 6. 2014, kdy se na letišti v Milovicích uskuteční jeden z největších multižánrových festivalů VOTVÍRÁK!
Wohnouti recycled :)
Wohnouti recycled :)
votvirak.cz

 Na Votvíráku si zahrajete vlastní recyklovaný koncert s Wohnoutem!

Třídění odpadů na Votvíráku se značkou ČISTÝ FESTIVAL má za pět let pevně vybudovanou tradici. Kromě recyklace tradičních plastů, papíru nebo skla se letos návštěvníci dočkají recyklace kapely Wohnout.

Kapela Wohnout se rozhodla v letošním roce ve spolupráci se zábavným portálem Samosebou.cz recyklovat své koncertní vystoupení na Votvíráku. Kromě obvyklého koncertního setu na pódiu bude mít několik desítek fanoušků exkluzivní příležitost zahrát si svůj vlastní koncert s touto kapelou v chillout zóně ČISTÝ FESTIVAL. Tuto možnost budou mít i v případě, že neovládají žádný hudební nástroj. Stačí vlastnit chytrý telefon nebo tablet se speciální aplikací, pomocí které doprovodí kapelu Wohnout na bicí.

Exkluzivní šanci zahrát si vlastní koncert s Wohnouty získají ti návštěvníci Votvíráku, které tým projektu Čistý festival přistihne třídit odpady do speciálních barevných košů ve festivalovém areálu. Tito vybraní návštěvníci Votvíráku přistižení při třídění odpadů získají vstupenku ve formě speciální papírové pásky. V sobotu večer si pak společně zahrají speciální hodinový set s kapelou. Na úvod proběhne škola hry na bicí s bubeníkem kapely Fenkem. Potom si největší odvážlivci mohou vyzkoušet bicí battle proti Fenkovi o wohnoutí ceny. A nakonec programu si každý, kdo bude mít ve své chytrém telefonu speciální Wohnout aplikaci, zahraje několik skladeb přímo s kapelou.

Speciální Wohnout aplikace bude k dispozici ke stažení už od června na App Store a Google Market, díky speciálnímu vysílači ji bude možné nezávisle na signálu stáhnout do mobilu také přímo v chillout zóně ČISTÝ FESTIVAL.

14. 6. 2014 CHILLOUT ZÓNA ČISTÝ FESTIVAL 21:00–22:00

Pozvánka STO ZVÍŘAT na Votvírák 2014

Kapela WOHNOUT tak završila seznam headlinerů letošní pop&rockové sekce Votvíráku a doplnila tak sestavu: CHINASKI, TATA BOJS, NO NAME, INÉ KAFE, DIVOKEJ BILL, HORKÝŽE SLÍŽE, VYPSANÁ FIXA, MIG 21, VĚRA ŠPINAROVÁ, MANDRAGE, VISACÍ ZÁMEK, ARAKAIN, HARLEJ, ŠKWOR, KRUCIPUSK, DYMYTRY, RYBIČKY 48, STO ZVÍŘAT, MIRO ŠMAJDA, ADAM MIŠÍK, KREYSON, JAROSLAV UHLÍŘ, DESMOD, SKYLINE, EDDIE STOILOW, DOGA

Hip hop stage festivalu připravuje jako zlatý hřeb speciální vystoupení rapového krále DJ Wiche!

A kdo že se vystřídá na pódiu a bude si předávat majk jak štafetový kolík, aby vás provedl večerem svými rapy? MCs bude celkem 8 z Čech i Slovenska: Rytmus, Majk Spirit, Orion, Vladimir 518, Indy, La4, Boy Wonder, Paulie Garand. K tomu fousatá kapela v kompletním složení: Radimo, Mraky Mrak, Watcha, Gury. Za zvukařským pultem Tomáš Sochůrek z legendary Studia Jižák. A jako dirigent a šéf toho všeho DJ Wich, co se v pátek 13. 6. na Votvíráku postaví nejen za kola z oceli... Máme crew, co čítá 14 kusů, a na zážitek je zaděláno.

Festival Votvírák – největší český multižánrový hudební festival zaměřený převážně na rock, pop a hip hop v provedení českých a slovenských interpretů a hudebních seskupení proběhne od 13. do 15. června 2014 tradičně na letišti Boží Dar ve středočeských Milovicích.

Vstupenky jsou v prodeji v celé předprodejní síti společnosti Ticketstream a Ticketpro

www.votvirak.cz

Komerční sdělení

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama