Vychutnejte si Krvavou hostinu Primy COOL

Připravte si gumáky, v téhle filmové sérii to bude pěkně klouzat!
Masožravá monstra vs. výkvět lidstva.
Masožravá monstra vs. výkvět lidstva.
Dimension Films

Pokud máte pocit, že teď program Prima COOL nabízí příliš mnoho sportu, nevěšte hlavu – po úterní a středeční fotbalové vsuvce pro vás máme skutečnou lahůdku!

K půlnoci vysílané dva díly trilogie Krvavá hostina totiž jako by přišly z dob, kdy cejch béčka neznamenal jenom pochvalu, nýbrž tak trochu i stud z přiznání, že se "takovýhle film může někomu líbit"...

Za trilogií stojí zjevně pološílený režisér s trefným jménem John Gulager. Vypovídající jsou i další filmy z jeho tvorby: Piraňa 3DD a Zombie Night.

V Krvavé hostině 2: Masakr a Krvavé hostině 3: Šťastný konec se Gulager etabloval jako tvůrce, který se nejenže nebojí natáčet přízemní krváky, ale přímo se v nich vyžívá. Gulager přesně ví, co fanoušci hororů chtějí. A nebojí se jim to dodat v řádně koncentrákované formě.

Krvavá hostina 2: Masakr (1)
Krvavá hostina 2: Masakr (1)
Dimension Films

Oba filmy tak popisují marný souboj bizarně poskládané skupinky přeživších prvního dílu s lidožravými potvorami, během něhož nebude nouze o hektolitry umělé krve, vyceněná kusadla, trapné vtípky ani o ultraexplicitní záběry – a to jak na vražděníčko, tak i množinu odhalených poprsí (ženských). Prozradili bychom vám ze zápletky více, ale nalijme si čistého červeného vína – o příběhové nuance tady skutečně nepůjde.

Odkud v téhle sérii vane vítr, napoví třebas jméno jedné z postav třetího dilu: Jean-Claude Seagal...

Z další potravy se tu představí i skupina mexických wrestlerů nebo holčičí motorkářský gang, tedy žánrové typy, díky nimž je o zábavu postaráno. Uzavírejte sázky, kolik minut stopáže která postava vydrží.

Krvavá hostina 2: Masakr (2)
Krvavá hostina 2: Masakr (2)
Dimension Films

Krvavá hostina je tu zkrátka pro všechny milovníky pořádně krvavých steaků, primitivních hororových slasherů a mrzkého vkusu obecně. A to myslíme jenom v tom nejlepším slova smyslu!

Nadlábněte se s Prima COOL v úterý a ve středu večer – nejprve ve 23.50 a den na to od 23.05.

(lol)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama