Vyhrajte lístky na oslavu 50 let Fordu Mustang!

Ford Mustang oslaví v sobotu 24. května 50. výročí. Přijďte na závody Sprintů na Letiště Václava Havla v Praze. Pro tři z vás máme dvě vstupenky v hodnotě 600 Kč.
Ford Mustang - 50 let - Obrázek 3

Kromě kvalifikace a ostrého závodu sprintujících vozů se můžete těšit také na výstavu vozů Ford Mustang všech generací, od běžných šestiválců až po verze Shelby s výkonem až 800 koní/mustangů.

Součástí bude i výstava ostatních amerických vozů, ozvučení areálu hudbou Radia Beat, živý přenos závodů na velkoplošné LCD obrazovce, divácká soutěž o jízdu klasickým Mustangem, stánky s občerstvením a mnoho dalšího.

Vstup pro veřejnost je zajištěn bránou 20 z ulice K Letišti, otevření areálu a příjezd amerických vozů od 9 hodin, kvalifikace od 10.30 h, vyhlášení výsledků v 17 hodin. Parkování pro návštěvníky s platnou vstupenkou zajištěno cca 600 m od vstupu do areálu, pro majitele US cars bude do naplnění kapacity povolen vjezd přímo do areálu. Zastávka autobusu MHD Na Padesátníku cca 350 m od vstupu do areálu.

SOUTĚŽ

Soutěž o vstupenky už skončila:

Ford Mustang - Boss 429 (1969)

Prohlédněte si nejlepší káry Ford Mustang!

Vstupenky k dostání POUZE v síti Ticketpro.

Více informací na http://sprinty.mustangridersclub.cz/

Mustang riders club podporuje nadaci MDA Ride, takže zakoupením vstupenky každý přispěje dětem s nervosvalovým postižením, známým jako svalová dystrofie. Více informací o tématu a dalších možnostech pomoci najdete na www.mdaride.cz

Mustang Riders Club -- Sprinty na ¼ míle -- Hoškovice 2013

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama