Vyhrajte sluchátka OPEL a lístky na COOL DAY!

Už 1. dubna oslaví Prima COOL 5. narozeniny. Právě tady můžeš vyhrát dvě vstupenky na naši krutopřísnou oslavu a navíc nová designová sluchátka od firmy OPEL.
Tyhle sluchátka OPEL můžou být tvoje!
Tyhle sluchátka OPEL můžou být tvoje!
OPEL

K 5. narozeninám Prima COOL jsme pro všechny naše fanoušky přichystali na 1. dubna 2014 vymazlenou akci s názvem COOL DAY.

Na téhle makabrózní party v pražském klubu La Fabrika si užiješ spoustu zábavy. Moderátoři pořadu Re-play přivezou několik herních konzolí i simulátor Furmule 1, Roman Buťa, kterej ví, co je Těžká dřina ti nabídne super ceny (třeba snowboard) v pekelných soutěžích pro odvážné a večer nebude chybět super koncert kapely Toxique s extravagantní Klárou Vytiskovou i afterparty s cool DJ Biglesem.

COOL DAY plakatek HP info 960

Přijďte s námi zapařit!

V téhle soutěži vyhraje 15 z vás vstup pro dva na tuhle super akci a pět z vás k tomu navíc designová sluchátka OPEL z limitované edice vytvořené k uvedení auta OPEL Adam na trh.

Opel Adam je totiž malý a hravý a dává ti možnost vyjádřit svoji osobnost. OPEL Adam nabízí různé kombinace barev karoserie, barev v interiéru, materiálů nebo ráfků. Jedinečná "plovoucí" střecha vozu ADAM, která je vizuálně oddělená od zbytku karoserie, perfektně sedí k možnosti dvoubarevného lakování vozu.

OPEL Adam může řídit i Eva :) Foto: OPEL

OPEL Adam může řídit i Eva :)                                                                                         Foto: OPEL

Soutěžní otázka:

Jak se jmenoval zakladatel automobilky OPEL křestním jménem?

a) Adam
b) Adrian
c) Andreas

ODPOVÍDEJTE V TOMTO FORMULÁŘI

Soutěž trvá do neděle 9. 3. 2014.

Držíme palce!

Herní řád zde

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama