Vyhrajte vstupenky na satiru Miloš Ubu II aneb Bude líp, ne? v La Fabrice!

Vytáhněte svou roštěnku nebo rošťáka taky jednou do divadla! Pro pět z vás máme 2 lístky na představení Miloš Ubu II aneb Bude líp, ne? do divadla La Fabrika v Praze. Bude to sranda s pěkně ostrým politickým podtextem! :)
Z představení Miloš Ubu
Z představení Miloš Ubu
lidovky.cz

Nemilosrdný politický kabaret Tomáše Svobody a Ondřeje Formánka se divákům představí v nové podobě, omlazený o aktuální události.

Odvážný divadelní projekt, který od listopadu minulého roku vyvolával ovace i vztek diváků – ale i široké veřejnosti a známých osobností, kteří ho nikdy neviděli – byl v dubnu 2014 uveden s řadou zcela nových zápletek a situací, reagujících na současné události z politického života.

Postava Miloše Ubu bude i nadále neomaleným nafoukancem věčně opilým mocí, zkrátka sympaťákem, který padl do oka 54,8 % českých voličů, figurou volně inspirovanou slavným Otcem Ubu ze série divadelních grotesek Alfreda Jarryho. Tentokrát však Miloš potká mimořádně silné spoluhráče... 

S Frantou Mrázkem podívá až do samého pekla, a přesto se dokáže vrátit na zem. Akorát včas, než mu zavřou v trafice. Dále vás čeká gastroenterologická analýza Prahy, neklidného tlustého střeva Evropy, a tunelu Blanka jako jejího bočního vývodu. Iluzionista Tomio Okamura se před vašimi zraky promění v Tyrše, Komenského, Smetanu, Cyrila a Metoděje, Libuši, Tetu a Kazi a k tomu vám dá zdarma několik tipů na hubnutí. Občerstvení zajišťuje Andrej Babiš, ale může se stát, že vás během představení sežere Marta Semelová. Mirek Kalousek povypráví o tygrech a o zvířátkách, která mu vykousala díru do rozpočtu. A možná přijde i Vladimir Putin. Takže si pořiďte lístky včas, protože Vladimir Vladimirovič nechodí nikdy sám.

Hra měla premiéru 9. dubna 2014 v divadelním prostoru La Fabrika a první repríza se uskuteční tamtéž 27. dubna od 19.30. A vy na ni můžete vyhrát 2 lístky!

Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku:

Kolik let funguje oficiálně divadlo La Fabrika?

a) 5
b) 6
c) 7

ODPOVÍDEJTE V TOMTO FORMULÁŘI

Odpověď najdete na www.lafabrika.cz

Herní řád zde

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama