Youtube můžeš mít i v mobilu či tabletu!

Znáš YouTube aplikaci?
Výsledky vyhledávání
Výsledky vyhledávání
T-Mobile

Youtube netřeba dlouho představovat. Jde o největší světovou síť s různými videi, což dokazuje i to, že každý měsíc je zde shlédnuto celkem 6 miliard hodin videí. A kdyby sis náhodou nemohl vybrat, tak stačí chvilku počkat, protože každou minutu je uživateli nahráno dalších 100 hodin videa. Youtube zkrátka každému nabídne něco zajímavého.

Jednou z velkých výhod Youtube ale je, že je mobilní. Díky chytrým telefonům a tabletům ho můžeš mít kdekoliv. Pokud máš dlouhou chvíli ve škole, nebo pokud se nudíš při čekání na schůzce, můžeš si spustit Youtube a vybrat video, které tě zajímá. Když se ti video líbí, můžeš si u jeho autora vybrat odebírání jeho kanálu. Youtube tě tak bude informovat pokaždé, když autor připraví nějaký nový kousek.

Youtube je ale navíc i inteligentní. Pokud se podíváš na video třeba o konkrétním typu auta, příště ti doporučí podobná videa, která by se ti mohla líbit. Někdy takových videí může být tolik, že nebudeš mít čas si je všechny pustit. Pak stačí si je dát do složky „přehrát později“ a vrátit se k nim, až budeš mít chvilku času. S Youtube uvidíš opravdu nevídané věci...

Youtube aplikace je zdarma a funguje na mobilech s operačním systémem iOS, Android, Windows Phone.

Stáhnout si ji můžeš tady

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama