Zajezděte si na COOL DAY Formulí 1!

Virtuální Formule 1, bike trial a potoky energeťáku. I to uvidíš 1. dubna v pražském klubu La Fabrika na velké oslavě 5. narozenin Prima COOL.
Red Bull Gaming Unit
Red Bull Gaming Unit
Red Bull

Red Bull vám nedává jenom křídla, ale i možnost na vlastní kůži okusit jízdu na komplexním simulátoru Formule 1!

Stačí k tomu jediné – nesedět v úterý 1. dubna doma na zadku a vyrazit do pražského klubu La Fabrika na velkolepou oslavu pátých narozenin Prima COOL.Vstupenky na COOL DAY nelze koupit na místě. Kupujte je už teď za 100,- Kč na ticktestream.cz – kapacita je omezená!
VŠECHNY VSTUPENKY BUDOU SLOSOVÁNY. V osudí budou snowboardy, vychytaná sluchátka, zásoba chipsů na hodně velkou party, vstupenky do kina a další ceny.

Právě tam kromě super atrakcí k Re-Play, unikátního přístroje na tréning mozku MindBall, bike trialové exhibice a dalších pochutin můžete zasednout do dvojice mašinek Red Bull Gaming Unit alias sofistikovaného simulátoru závodních vozů.

Součástí každé Red Bull Gaming Unit sestavy je kvalitní forcefeedback volant a pedály, LCD obrazovka a PlayStation 3 s formuloidní videohrou posledního ražení!

A samozřejmě křesílko nikoliv nepodobné sedačce Formule...

Red Bull Gaming Unit Foto: Red Bull

Kdo by se bál, že by hi-tech sestavu rozbil, bude mít k ruce profesionální asistenci virtuálního pit stopu. Celodenní trénink nebude jenom pro parádu – přímo na akci bude probíhat taktéž soutěž o nejrychlejšího jezdce, v jehož klíně následně skončí karton Red Bullu.

Nicméně, v rámci Red Bull sekce nepůjde jenom o napájení se energeťáky a jízdu na sedačce. V průběhu dne tak rovněž vystoupí ošlehaný bike trialista Petr Kraus se svou krutopřísnou show!

A budete-li hodní, možná dorazí i překvapení...

COOL DAY - posledních 100 vstupenek
Petr Kraus ví, jak se vypořádat se zácpou

Biker Petr Kraus předvede triky na COOL narozkách!

COOL DAY, den plný zábavy a oslav, nadejde už na 1. dubna!


(lol)

 

Všechny vstupenky budou slosovány. V osudí budou snowboardy, vychytaná sluchátka, zásoba chipsů na hodně velkou party, vstupenky do kina a další ceny.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama